Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

Євангеліє від Матея 25, 35-40

Улюблені Господом,

Ще перед сотворенням світу Бог побачив кожну з нас у своєму серці і запрагнув, щоб ми жили. У своєму часі покликав нас по імені до конкретної країни, до конкретного міста чи села і до конкретної сім’ї. Не питав нас, де Ти хочеш народитися, або яку сім’ю хочеш. Сам вибрав якраз ту найкращу для нашого спасіння. А що більше, полюбив нас особливим способом і вибрав для себе і в своєму часі покликав до Чину св. Василія Великого. Його уста вирекли Твоє і моє ім’я... Давцем покликання є БОГ, а Його досконалим наповненням є СИН, який показав вірність в любові і правді до кінця. А Св. Дух нас очищує вогнем своєї Любові, і відновляє в нас правдивий образ і подобу. Це чудово, що Господь є присутній в нашому покликанні Троїчним способом.

З волі Божої в спільноті творимо одне тіло, котрого головою є Христос, коли нас сестри не буде об’єднувати любов - дотик св. Духа в одне, тоді кожна з нас буде жити свій спосіб життя, вже не те, що є миле Богові і служить спільним потребам. Любов перестає нас об’єднувати тоді, коли сходимо з дороги, губимо мету і на першім місці вже нема Господа, там стоїмо ми, наша кар’єра, матерія чи хтось інший. Як на першому місці буде БОГ, все в нашому житті буде на своєму місці!

Стосунок з Богом є все в тройці: Бог - я - друга людина. «Любов не шукає свого» 1 Кор 13, 5. Самі не можемо рости. Ми люди з того світу і не з того світу, в тій дорозі є потрібне.:

  1. Пізнати себе, якість нашого життя, у світлі Божого Слова побачити себе так, як нас бачить БОГ. Бачити себе в реальності ( таких, як ми є) не в ідеалі (які маємо чи хочемо бути).
  2. Прийняти себе, що ми є чудовим Божим задумом, який Бог виткав в часі.
    1. Прийняти других сестер біля мене, бо друзів собі вибираємо, але сестер ні, сестер вибирає Господь і вони є потрібні для нас, якраз такі, які вони є.
  3. Переживати радість з того, що Господь покликав нас для себе і для інших біля нас.
  4. Дякувати Богові безперестанно за все.

Життя в спільноті родиться там, де є щире прощення, любов і милосердя.

Ювілейний рік Божого милосердя є часом для всіх нас, щоб ми контемплювали Боже Милосердя. Воно перевищує кожну нашу обмеженість і освітлює темноту гріха, щоб ми стали правдивими свідками. Ісус є Той, Хто нас єднає в одно. Наше життя стає ТЕОФАНІЄЮ - об’явленням Бога, Його Любови, якої плодом є милосердя. Як ми, Ти і я перестанемо горіти Божою Любовю, душі біля нас будуть помирати від зими і холоду.

Всі будемо суджені з того, що ми зробили для Ісуса голодного, нагого, недужого, ув’язненого. Шукаймо Ісуса самітнього, який живе біля нас, навіть в нашому домі, укритий в кожній сестрі. Шукаймо Його між тими, яких зустрічаємо сьогодні і робім їм те, що Ісус робить нам...Щодня стараймося зробити багато доброго, щоб нам одного разу Син Божий не сказав, що маємо руки чисті і серце чисте, але пусте....

Господь любить нас безмежно, незважаючи на те, які ми є, в якій позиції. В цій притчі про останній суд Господь нас запрошує, щоб ми також навчилися від Нього любити безмежно людей, поки маємо час. Бо любов до інших - буде критерієм останнього суду.

Віра, Надія і Любов дають сенс життю і смерті. Віра і Надія закінчують свою роль в годині смерті, тільки Любов є трансендентна - тільки вона переступає смерть, тобто діла любові і милосердя.

Поспішаймо любити і бути милосердними поки маємо час, щоб зустріти Ісуса милосердного. Бо в годині смерті зустрінемо Його справедливого суддю, який кожній з нас віддасть за нашими заслугами.

Один польський поет Jan Twardowsky говорить: „Поспішаймо любити людей, бо так скоро відходять і лишаються по них тільки старі мешти і глухий номер телефону.

Коли приятелі люблять себе взаємно, один живе в серці другого. Бажаю кожній з нас, щоб ми жили в серці Господа і розливали Любов і Милосердя на всіх.

Запитай себе:

  1. Хто є в твоєму житті на першому місці?
    1. Ти є свідома великого дару уряду, чи ти є свідома великої відповідальності за кожну сестру перед Богом?
    2. Чи Ти є милосердна?
    3. Скажи собі:

Хто буде милосердний, як не я?
Коли, як не тепер?

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.