Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

09 08 16 130 квітня 2016 р. Б. в Генеральному домі сестер Василіянок в Римі духовну віднову для спільноти провів Високопреосвященний Архиєпископ Кирил Василь, ТІ - Секретар Конгрегації для Східних Церков. Владика розпочав роздуму з Послання до Филип'ян і заторкнув питання титулів та визнань у ранній Церкві, а також – розуміння святості та стремління до неї.

Шлях до Христа – це дорога постійної вдячності Богові за отримані ласки – «євхаристія». Ідучи цією дорогою, любов мусить бути нашим постійним життєвим вибором, а не лише часовим емоційним станом. Тому для зростання в любові важливо є зростати у знанні і досвіді. Така практика дає можливість розпізнавати внутрішню суть речей.

Досвід Бога завжди був пов'язаний з певною, стриманістю, відмовою чи жертвою. В контексті цього спільнотове монаше життя - це спосіб життя, в якому ніколи не бракує нагоди до святості. Св. Апостол Павло вважав, що через його терпіння і кайдани Господь додає відваги іншим. Найбільшим знаком покори і послуху – це підчинити свої плани Божим планам і Його волі. Послух є найбільшим знаком довір'я до Бога. На сьогоднішній день, як і завжди, Церква покликана бути знаком надії для світу, не лише вірувати в Христа, але також страждати за Нього.

001

Духовна віднова була завершена  підбадьоренням та заохотою зростати в духовній стійкості та покорі, довіряючи Богові кожен крок свого щоденного життя.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.