Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

07 08 16 422 травня 2016 р.Б. відбулося всеіталійське паломництво українських спільнот «Матері в молитві» до санктуарію Дівіно Аморе, Рим, Італія (Santuario Santa Maria del Divino Amore). Це паломництво пройшло з нагоди 10-річчя започаткування цих спільнот в Італії. Також у цьому щорічному паломництві взяли участь, сетри із Генерального дому: сестра Лідія Анна Савка, ЧСВВ та сестра Анастасія Стульківська, ЧСВВ.

Близько 300 представників із різних міст Італії, таких як Мілан, Ріміні, Тренто та ін., розпочали своє паломництво із молитви "Молебня до Пресвятої Богородиці", біля гроти де у 1740 р. відбулося об’явлення Богоматері. Далі паломники прецесійним ходом пройшли місцеві «Двері Божого милосердя». Після короткої молитви, такою ж урочистою ходою рушили до Нового Санктуарію (Il Nuovo Santuario), найбільшої церкви відпустового місця.

Архієрейській Божественній Літургії, яку очолив владика Діонісій (Ляхович) - апостольський візитатор для українців-католиків в Італії та Іспанії, передувала молитва-прохання за своїх дітей яку провадили представники із спільнот із цілої Італії, водночас всі складали подяку за дар материнства. Серед молитовних намірень кожної групи сестра Лідія Анна Савка прочитала уривок зі Святого Письма. Участь у Божественній Літургії взяли також о. Маврикій Попадюк, ЧСВВ – настоятель монастиря Чину Святого Василія Великого у Римі (Авентино), о. Августин Баб’як – капелан громади м. Тренто, о. Сергій Паламарчук – капелан спільнот «Матері в молитві» в Італії, а також о. Ігор Стус, який здійснював сповідь паломників. Також прислугуна Святій Літургії здійснювали студенти-богослови із Папської Колегії Св. Йосафата: бр. Ігор Ільницький, бр. Андрій Яцишин, бр. Богдан Мишковський.

«Дорогі Матері, якщо ви у своїх серцях матимете «Divino Amore» (Божественну Любов), то зможете робити чуда, і я впевнений, що ви їх можете робити, сьогодні ви є тут саме для цього. Для цього ми повинні працювати та молитися, а Святий Дух нагородить нас своєю любов’ю і провадитиме у житті. Сьогоднінаші діти іноді пропадають під впливом поганих звичок. Чому це зло має поїдати їх? Невже не краще посвятити себе Богові? Церква сьогодні дуже потребує таких хлопців і дівчат, які готові віддати себе у руки Божі. Проте,саме у ваших руках, у ваших молитвах, у вашій любові є сила щоб навернути ваших дітей, тому що постійні сварки у цьому зовсім не допоможуть. Дорогі матері, дозвольте і допоможіть вашим дітям бути з Богом, не бороніть їм приходити у монастирі, якщо вони відчувають покликання до такого життя», - владика Діонісій під час проповіді з нагоди паломництва

На завершення, вся спільнота матерів на чолі із п. Лідією Викович, регіональним координатором спільнот «Матері в молитві» в Італії, яка теж вирішувала численні організаційні питання щодо проведення цієї прощі, привітали владику Діонісія із 70-річним ювілеєм дару життя та 10-річчям єпископської хіротонії. Після спільного фото, кожна мати мала можливість отримати благословення владики.

Андрій Шестак
студент Папського Університету Святого Хреста у Римі

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.