Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

07 08 16 2 Канонічну візітацію Сестер Віце - Провінції Святих Кирила і Методія в Словаччині провели м. Дія Стасюк, Архимандриня зі с. Емануїлою Вавриковою, Генеральною дорадницею в днях 25-31 травня 2016 р.Б. Віце-Провінція має три монастирі: в Сечовцях (матірний дім),  в Требішові й Вранові. Сестри також працюють в Єпархіяльнім домі в м. Братіславі.

По дорозі до Сечовців 19 травня 2016 р. Б. м. Дія Стасюк, с. Назарія Михайлюк та с. Емануїла Ваврекова зупинилися в спільноті сестер в Братіславі, де мали можливість поговорити зі сестрами, зустрітися з Владикою Петром Русняком та священниками.

Сестри Василіянки плекають літургійну і особисту молитву, в якій черпають благодать на служіння Церкві й вірним. Вони задіяні в школах і при парафіях, де навчають релігію, німецьку мову, приготовляють дітей до Святих Тайн покаяння і Євхаристії, та дбають про красу і порядок храмів. В монастирському домі в Сечовцях є ризниця. Сестра шиє церковні ризи та те, що є необхідне для співсестер.

Спільнотне життя ставить завдання і заохочує до постійної праці над собою.  Сестри свідомі того, що для здобуття чеснот і життя у Божій присутності потрібні зусилля. 

Мати Дія й с. Емануїла дякують м. Гелені Шімковій Протоігумені, сестрам дорадницям і всім сестрам за родинну гостинність, відкритість і бажання жити у Христі і нести Його добру новину іншим.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.