Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

29 05 16 1Сотні осіб зібралися 29 травня в неділю при базиліці Святої Софії в Римі, щоб відзначити і вшанувати всіх матерів. Після утреньої молитви Божественну Літургію очолив Апостольський Візитатор для українців в Італії та Іспанії, Преосвященний Владика Діонізій Ляхович у співслужінні численного клиру, просячи в молитвах про Боже благословення для всіх матерів: живих і тих, що відійшли до вічності.

В своїй проповіді Пресвященний Владика Діонізій зосередився на темі святкування: « Подаруй матусі радість». Літургія відбулася за участю хору парафії святих Сергія і Вакха в Римі. По завершенню всі учасники мали можливість молитися перед копією ікони Богородиці «Милосердя Двері». Оригінал ікони був привезений до Риму на прохання Святішого Отця для відкриття Ювілейного Року Милосердя.
Решту дня були заповнені різними організованими акціями: відкриттям виставки робіт Олександра Іволги, яка супроводжувалася музичним акомпониментом на віолончелі Оксани Литвиненко Струнного квартету з Collegium Vusicum Lviv, також - святковий концерт, за участю дитячих і юнацьких колективів Італії та переможців міжнародного фестивалю сучасної релігійної пісні «Пісня серця». Протягом усього дня бажаючі могли придбати різні українські ручні роботи і насолоджуватися смачною їжею, приготованою молодіжними спільнотами базиліки Святої Софії та української парафії Святих Сергія і Вакха. Сестри Лідія Анна Савка, ЧСВВ та Анастасія Стульківська, ЧСВВ з Генерального дому, з приємністю спільно молилися та взяли участь в решту святкової програми.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.