Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

01 10 16 11 жовтня 2016 р.Б. в на свято Покрову Пресвятої Богородиці (згідно Григоріянського календаря) для сестер Василіянок Віце-Провінції св. Василія і св. Макрини (Хорватія) та для всіх Сестер Василіянського Чину, як також і для Греко-Католицької Церкви в Хорватії, сталася велика подія.

Сестра Терезія Піліч, ЧСВВ після двох років новіціятського вишколу та п'яти років Тимчасових Обітів перед усією Церквою - ієрархією та божим людом, урочисто виявили бажання служити Богові в Тройці Єдиному в Чині Сестер Святого Василія Великого, склавши Господеві на руки Преосвященного Владики Миколи Кекіча, єпископа Крижевецького та в присутності відпоручниці Архимандрині  Протоігумені с. Февронії Раплєнович, ЧСВВ Довічні Обіти: зберігати до кінця життя убожество, чистоту і послух.

Детальніше…

Урочистість відбулася в Катедральному храмі Пресвятої Тройці в Крижевцях (Хорватія). Божественну Літургію очолив Преосвященний Микола Кекіч. Серед учасників та гостей були співсестри, духовенство та миряни -  знайомі та рідні. По завершенні Божестенної Літургії сестра, священнослужитель та свідки підписами потвердили важливу церковну подію.

Після літургійної частини учасники свята вітали сестру Терезію зі знаковим днем в її житті та складали свої побажання, а також – ділилися враженнями.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.