Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

15 10 16 115 жовтня 2016 р. Б. Генеральний дім Сестер Василіянок в Римі відвідала група священників з Аргентини, які прибули з Південної Америки до Риму, щоб взяти участь в процесі проголошення блаженними сімох осіб, серед яких - їхній земляк аргентинський священик Хосе Ґабріель дель Росаріо Брочеро.

Користуючись чудовою нагодою, сестри Генерального дому Маріела Ротчен, ЧСВВ та Атаназія Ангелюк, ЧСВВ з Провінцї Христа Царя (Аргентина) з радістю зустріли їх і познайомили зі спільнотою. З приємністю отці згадували зі с.Маріелою та с. Атаназією час їхньої співпраці в Єпархіяльному Реколекційному центрі в м. Сальта, Аргентина. Тоді сестри багато спілкувалися з отцями, ділилися досвідом духовного життя й старалися підтримати і допомогти їм на шляху священичого служіння.

В неділю 16 жовтня ця ж група з 13 отців та с. Маріела Ротчен і с. Атаназія Ангелюк взяли участь в Божественній Літургії, яка відбулася на Площі св. Петра. На Службі  було урочисто  проголошено блаженними сім осіб з різних країн світу. Серед них  Папа проголосив також новим святим Католицької Церкви й аргентинського священника Хосе Ґабріель дель Росаріо Брочеро, який проповідував Добро Новину про Ісуса найубогішим, хворим та прокаженим. Він подорожував Аргентиною, опікувався розвитком церковних шкіл та допомогою людям, які страждали від епідемій. Велику увагу блаженний приділяв недужим, і сам захворів на проказу, від якої втратив слух та зір. Хосе Ґабріель відійшов до Господа 1914 року. Діяльність Брочеро слугувала і служить прикладом і натхненням для багатьох.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.