Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

11 11 16 111 листопада 2016 р. Б. Сестри Василіянки з Генерального дому та з місійного дому по вул. Бочея, 478 взяли участь в Урочистій Святій Літургії, яку очолив Блаженніший  Святослав Шевчук, Глава УГКЦ у співслужінні з Преосвященнішим Діонізієм Ляховичем -  Апостольським Адміністратором в Італії та Іспанії.

На Службу до базиліки святого Петра, яка відбулася на гробі Святого Священномученика Йосафата при Престолі Святого Василія Великого, прибули Отців Василіяни разом з Генеральною Курією й численні священники Риму та околиць. Були присутні студенти та хористи з Папської Колегії в Римі, що носить ім'я Священномученика.

Роздумуючи про завершення Ювілейного Року Милосердя та виклики, які отримує християнський світ на сьогоднішній день, Блаженніший у своєму пастирському слові заохотив всіх присутніх пам'ятати Боже Слово, дане на сьогодні, де Ісус, Добрий Пастир, запрошує всіх нас: « Я двері для овець.  Хто увійде крізь мене – спасеться!» Блаженніший наголосив, що хоч Ювілейні двері закриваються, ці двері ніколи не закриваються. Ісус з любов'ю терпеливо чекає, щоб ми увійшли і принесли Йому свої болі та свої потреби. Святий Священномученик Йосафат загинув мученичою смертю за єдність Церкви Христової. І ми всі, що спостерігаємо, як більшість народу прагне церковної єдності, запитуємо себе: яку модель можемо створити? Немає іншого способу та іншої моделі, лише та, яку показав своїм святим життям Священномученик. Щоб Церква була єдина, її члени покликані бути святими і тоді стануть єдиними, бо будуть об'єднані тим самим Духом. Ми всі своїм життям мусимо притягати вірних до Христа, бути прикладом ревного служіння, бути «душехватами» задля Христа.

Блаженніший Святослав сказав, що завершивши Рік Божого Милосердя,  Церква стоїть на порозі великих Ювілеїв. Чин Святого Василія Великого святкує своє 400-ліття, яке розпочинають святкувати від сьогодні. Також в цьому році відзначаємо 350-ліття від смерті Митрополита Веніамина Рутського, який був ченцем василіянином і зреформував василіянське монашество, даючи йому поштовх до нового розвитку. Не менш важливим є Ювілей 150 - ліття проголошення Священномученика Йосафата Святим Вселенської Церкви. З нагоди цих величних і знакових Ювілеїв Папа Франциск уділив на цей рік Повний відпуст. Вкінці всі присутні помолилися в наміренні Святішого Отця і Блаженніший Святослав уділив своє Пастирське благословення.

З нагоди такого важливого Ювілею 400-ліття Василіянського Чину щиро дякуємо Богові за дар такої ласки та в особливий спосіб вітаємо Отців Чину Святого Василія Великого, а також в рік 150-ліття від проголошення Священномученика Йосафата Святим Вселенської Церкви, щиро вітаємо всіх вірних УГКЦ, як також наших братів і сестер у вірі з Білорусії і запрошуємо  до ревної молитви за Його посередництвом до Бога за дар Єдності у Христовій Церкві.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.