Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

30 12 16 1

Преосвященний Владика Діонізій (Ляхович) 30 грудня 2016 р. Б. напередодні свята Василія Великого провів духовну віднову для Сестер Василіянок в Генеральному Домі. До спільноти Генерального дому долучилися сестри Василіянки місійної спільноти з вул. Бочея в Римі.

Владика Діонісій провів дві науки на основі Святого Письма і творів Святого Василія Великого, зосередившись над двома питаннями: Що значить бути християнином? Та що означає бути досконалим християнином? Преосвященний коротко подав основні напрямки розуміння людської особистості у суспільстві за останніх сто років,  розглядаючи важливий аспект людського життя – свободу, та її розуміння через Боже Слово. Основний акцент було спрямовано на нашій взаємній пов'язаності одні з одними та на покликанні людського життя жертвувати себе задля інших. Людина, яка нищить цей взаємний зв'язок своїм гріхом – нищить і себе і навколишній світ. Бути особою, означає бути у постійному зв'язку. Ісус Христос відновляє первинний зв'язок людини з Богом. Ісус робить все для користі інших. Він нічого не робить для себе. Він подолав спокусу панувати, а вчить нас служити. Все прямує до Євхаристії, співпричастя. Коли людина піддається спокусі «жаліти» себе, вона зациклюється на собі і виходить із зв'язку , втрачає вірність і втрачає суть свого призначення.

Бути «досконалим християнином» - це за прикладом Христа, в кожен момент бути готовим відповісти на Божий поклик іти і чинити Його волю, хоч якою тяжкою ціною вона б нам не давалася!

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.