Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

29 12 16 129 грудня 2016 р. Б. в Генеральному домі Сестри Василіянки з радістю вітали Отців Василіян, які прийшли з колядою. Гучним різдвяним співом наповнилася монастирська розмовниця та каплиця. Колядки чергували з вінчуваннями.

Запросивши всіх до вечері, Архимандриня мати Дія Стасюк привітала Отців Василіян з Різдвяними святами та особливим Ювілеєм 400 - ліття Василіянського Чину Святого Йосафата.
Вона наголосила, що протягом всієї історії Сестри Василіянки розвивали своє монаше життя поруч Отців Василіян. Всі зміни і реформи в житті Отців ЧСВВ мали певний вплив і відгомін на жіноче монашество, починаючи від реформ та Конституцій Митрополита Веніамина Рутського, пристосованих до монахинь.
Впродовж вечері різдвяний настрій розливався разом з дзвінким співом колядок та віншуваннями, в яких простими словами закладений глибокий зміст народного богословія.
Дякуємо Богові, що маємо можливість збиратися разом і прославляти Таїнство Його Воплочення, бо не у кожній країні на сьогоднішній день християни можуть свобідно спільно молитися і ділити радість християнських таїнств!

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.