Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

01 02 17 11 лютого представники тринадцяти різних українських спільнот богопосвяченого життя з Італії на запрошення прибули до Генерального дому Сестер Служебниць в Римі, щоб разом розпочати святкування свята Стрітення Господього за григодіянським календарем.

Сестри Служебниці гостинно зустріли прибулих. Після спільної Великої Вечірні з Литією, яку служив о. Григорій Джала, МЗСАА разом з Владикою Діонісієм Ляховичем, ЧСВВ Апостольським візитатором для греко-католиків в Італії та Головним радником о. Степаном Стареправо, ЧСВВ, Преосвященний Владика Діонісій звернувся до присутніх з привітанням та пастирським словом. (Детальніше про вступ до роздумів про зустріч)
Від Генерального дому Сестер Василіянок були присутні с. Лідія Анна Савка, ЧСВВ – Генеральна вікарія, с. Назарія Михайлюк, ЧСВВ – Генеральна дорадниця, с. Севастіяна Зінкевич, ЧСВВ – студентка та с. Макрина Фіна, ЧСВВ. Були присутні п'ять Сестер Василіянок з місійної спільноти від Провінції Пресвятої Тройці (Україна), що проживають при «Святій Софії» по вул. Бочея в Римі: с. Магдалина Витвицька, с. Дарія Турків, с. Симеона Середа, с. Теодосія Жесньовська та с. Марія Підлужна.
Після слова Владики Діонісія с. Назарія Михайлюк, ЧСВВ зробила короткий вступ на тему богопосвяченого. Після короткого початкового слова с. Назарія Михайлюк, ЧСВВ запропонувала присутнім презентацію – роздуму на тему «Зустріч», що зосереджувалася на моментах наших зустрічей з Богом, з ближніми і самі зі собою, а також діткнено деякі богословські аспекти ікони «Стрітення Господнього». На завершення с. Назарія запропонувала переглянути слайди з різними іконами Стрітення Господнього та роздумати над розумінням канону в іконі та над іконографічними особливостями цієї ікони.
Після презентації Генеральна Настоятелька Згромадження ССНДМ щиро привітала всіх гостей та запросила до спільної вечері. Під час трапези була гарна нагода спілкуватися між собою, ділитися думками, досвідом чи просто познайомитися з новими особами. Такі зустрічі зближають богоповячених осіб між собою для кращої і більш плідної праці в Христовому винограднику. Щира вдячність всім, хто спричиняється до цієї важливої справи.

Більше інформації подано: Osbm.info

Фото і відео: о. Єфрем Кончак, ЧСВВ

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.