Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

11 10 15 111 жовтня 2015 року Божого у м. Яворові Львівської області було посвячено новий Свято-Покровський монастир Сестер Василіянок.

Чин посвячення здійснив Екзарх Харківський, Владика Василь (Тучапець),ЧСВВ у співслужінні із запрошеними священниками. Початок служіння Сестер Чину Святого Василія Великого у Яворові сягає 1621 року. Протягом століть у цьому монастирі сестри прославляли Бога своєю молитвою та вели активну освітню діяльнисть. Тут діяла дівоча вселюдна школа, вчительська семінарія, на основі якої в 1930-х роках була утворена гімназія, а також інтернат для учениць.

В часи радянської влади сестер вигнали з їхнього монастиря і у ньому зробили лікарню. У Яворові залишилися тільки кілька монахинь, які працювали у лікарні, і їм виділили місце для проживання – монастирську пральню, де сестри проживали до цього часу. Будинок став тією оазою, де кожен знаходив підтримку і через молитву одержував Божу силу та поміч. Через те, що стара пральня вже не підлягала ремонтові, а приміщення монастиря, у якому знаходиться тепер лікарня, сестрам не повернули, з ласки Божої та завдяки добродіям, жертводавцям та небайдужим людям збудовано нове приміщення монастиря. Розділити з сестрами радість прийшли добродії та жителі м. Яворова, які чимало приклалися до будови монастиря. Дяка Богові за цей великий дар!

Прес-служба Сестер ЧСВВ

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.