Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

02 12 16 1На прохання регіонального координатора українських спільнот «Матері в Молитві» в Італії п. Лідії Викович до Архимандрині м. Дії Стасюк про участь сестри – монахині василіянки в їхніх зборах та духовну підтримку, цю справу було поручено с. Назарії Михайлюк. Духовний заклик Світового руху спільнот "Матері в молитві" є: "Єднаючись у молитві, ми врятуємо наших дітей".

В Італії існує 35 українських спільнот «Матерів в Молитві», які є найбільш численною організацією при УГКЦ в Італії. Започаткування спільнот тут розпочалося 10 років тому. На сьогодні капеланом є отець Сергій Паламарчук. Зазвичай члени спільнот збираються в неділю, щоб разом просити Господа про найважливіші на найболючіші потреби. Молитви спільнот, як і сама організація, носять міжнародний характер і є перекладені на всі потрібні мови, як також і на українську. Основні прохання матерів звернені на приведення дітей до Бога. В таких спільнотах не буває «чужих дітей». Кожна мама молиться за своїх дітей і всіх потребуючих дітей у світі. Кожна спільнота має свого координатора, вибраного з-поміж її членів. Всі українські спільноти в Італії мають свого регіональний координатора. Дуже часто місцеві координатори чи члени спільнот отримують особливі прохання терміново молитися за когось дуже хворого чи за якусь важливу справу. Тоді прохання розсилаються до членів спільнот чи координаторів інших спільнот і часом в багатьох куточках світу моляться за Божу допомогу в даній справі.

В лютому 2015 року на подячну міжнародну зустріч з нагоди 20-ліття від заснування перших спільнот «Матері в молитві» до Святої Землі з’їхалися координатори з 22 країн світу. Представниками від україських спільнот були п. Лідія Викович - регіональний ординатором для українців в Італії, о. Сергій Паламарчук – капелан українських спільнот «Матері в молитві» в Італії, с. Назарія Михайлюк, ЧСВВ була запрошена для духовного супроводу і допомаги з перекладом на англійську мову, п. Стефанія Сосновська - координатор спільноти при соборі св. Софії в Римі та п. Любов Долину м.Болонья . Спілкування та спільні молитви з матерями цілого світу, включаючи Росію, зробили цю прощу благодатною, наповненою силою Святого Духа і довір'ям до Господа. Божественна Літургія у візантійському обряді в українській мові в храмі Гробу Господнього і Воскресіння, яку очолив о. Сергій Паламарчук за участю інших священників римо-католицького обряду та всієї спільноти представників «Матерів в молитві» залишила незглибиму внутрішню радість і велику вдячність Богові. Надзвичайним почуттям єдності і сили була наповнена молитва «Отче наш», яку кожен учасник Літургії промовляв в рідній мові - прекрасний досвід єдності духу.

Окремі спільноти «Матерів в молитві» при парафіяльних спільнотах запрошують розділити молитву і поділитися духовним досвідом.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.