Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

19 03 17 2«Де двоє або троє зібрані в моє ім’я, там я серед них» (Мт 18, 20). Саме такими словами можна описати те, що відбулося 19 березня 2017 р. в італійському місті Генуя. В цьому місті є церква святого Стефана, яка вже багато років приймає українську громаду і яку очолює о.Віталій Тарасенко.

Ця церковна спільнота є справжньою живою парафією. При ній діють багато різних груп, серед яких: літургійна група, молодь, церковний хор, група катехизму та багато інших активностей, до яких також належать різні молитовні групи, і зокрема спільнота «Матерів в молитві».
Реаліями української імміграції в Італії є те, що переважна більшість - це жінки, які виїхали з України, полишивши свої сім’ї заради цих же сімей, щоб забезпечити їм «хліб насущний». В таких обставинах спільнота «Матерів в молитві» є дуже важливою, адже турбується водночас і про духовне добро сімей.
Розпочалась зустріч молитвою матерів. Духовну науку і читання Святого Письма провела сестра Назарія Михайлюк, ЧСВВ. Святу Літургію очолив о. Роман Мельник у співслужінні капелана церковної громади о.Віталія Тарасенка. Роздуми Хреснї дороги провели студенти з Папської Української колегії Святого Йосафата в Римі: Роман Гридковець, Іван Вихор, Тарас Жеплінський.
«Молитва матері-емігрантки, долання сімейних проблем на відстані» - під такою темою відбулася робота в групах. Присутні мали змогу поділитись своїми наболілими проблемами і іх вирішенням. Також матері почули свідчення дітей і молоді. Прозвучала цікава думка, щоб батьки, які знаходяться далеко від своїх родин, запрошували їх у гості, не тільки на відпочинок, але, щоб запрошували їх до тієї праці, яку самі виконують на чужині. А це для того, щоб діти оцінили батьківську жертовність як запоруку їхнього добробуту.
На завершення усі присутні отримали благословення іконою «Милосердя двері», яка продовжує молитовно подорожувати громадами УГКЦ в Італії.
Для гостей була також проведена гарна екскурсія по історичному місті.
Такі зустрічі, об’єднані довкола молитви, допомагають українцям на чужині творити міцні спільноти, гуртуватися разом, допомагати одні одним долати труднощі та прямувати до Христа.
Щира подяка усім парафіянам міст: Дженова, К’яварі та Савона.

Проповідь о. Романа Мельника

Додаткові фото

Роман Гридковець
ліцензіат Папського Урбаніанського Університету (м.Рим)

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.