Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

02 12 16 2Стараючись відповісти на заклик Церкви, пов'язаний з Роком Богопосв'ячених осіб, було вирішено поширювати інформацію про працю Сестер Чину Святого Василія Великого. Для цього були створені банери , а також – заплановані зустрічі з різними спільнотами.

В неділю 7 червня 2015 р.Б. при храмі Отців Василіян на Авентино відбулася призентація про Сестер Чину Святого Василія Великого, присвячена року богопосвячених осіб. В ній взяли участь спільнота «Матері в молитві» та сестри Василіянки з чотирьох країн, присутні в Генеральній Управі: с. Лідія Анна Савка (Сполучені Штати Америки), с. Маріела Ротчен (Аргентина), с. Даніела Штефкова (Словаччина ) та с. Назарія Михайлюк (Україна).

Після короткого вступу про суть і ціль монашого покликання, слайдами було представлено коротку історію жіночих Василіянських монастирів, як найстаршого жіночого монашества УГКЦ та подано коротку статистику на сьогоднішній день. Детальніше можна було довідатися про життя сестер Провінції Пресвятої Тройці (Україна). З великим зацікавленням оглядали фільм про столітнє служіння Сестер ЧСВВ в США, наповнений численними коментарями очільників нашої Церкви та роздумами сестер про шлях свого монашого життя.

Вкінці прозвучали питання до сестер та взаємний поділ думками про монаше покликання.

В рамках запрошення Папи ділитися своєю історією, 06.12.2016 відбулася зустріч з молоддю при базиліці св. Софії в Римі, присвячена темі монашого життя, а зокрема, Сестер Чину Святого Василія Великого.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.