Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

25 03 17 125 березня 2017 р. Б. в часі Великого Посту сестра новичка Вікторія Звіздана Ерче, ЧСВВ з Віце-Провінції Святого Василія і Святої Макрини склала свої перші тимчасові обіти на три роки на руки Віце-Провінційної Настоятельки сестри Февронії Реплянович, ЧСВВ у монастирській каплиці Святого Хреста в Крижевцях під час Божественної Літургії, яку відправляв отець Михаїл Сімунович.

Сестра в присутності інших сестер та отця обіцяла Богові, що впродовж трьох років буде зберігати чистоту, убожество і послух і жити в спільноті Сестер Чину Святого Василія Великого.
«Мета тимчасових обітів – уможливити новий етап зросту у взаємовідносинах сестри із Пресвятою Тройцею, в якому вона відчуває потребу ще глибше відповісти на свій поклик, жертвуючи себе Тому, Хто перший полюбив її». (Конституції Сестер Чину Святого Василія Великого, 53)
Бажаємо дорогій сестрі Вікторії зростати в пізнанні Божої Любові та жити зложеними нею обітами убожества, чистоти і послуху, цілковито довіряючи своє життя Богові та зростати в ласці Божій і святості життя.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.