Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

14 05 17 1На запрошення отця Олександра Товта - пароха Української Парафії Святого Великомученика Юрія та спільноти «Матері в молитві» в особі п. Наталії Масик, на Свято Матері 14 травня 2017 р. Б. до Павії з Риму приїхали: регіональний координатор українських спільнот «Матері в молитві» п. Лідія Викович та сестра Назарія Михайлюк, ЧСВВ, які привезли зі собою копію чудотворної ікони «Милосердя Двері», з якою пройдено прощі до ювілейних дверей чотирьох базилік Риму та до відпустових місць в Люрді та Зарваниці.

Храм наповнився вірними у вишиванках та українських строях. Особливо прикрашеними і святковими були діти та молодь, адже вони готувалися вітати своїх мам. Відчутно динаміку життя парафії – багато присутніх мають свої обов'язки і завдання чим можуть послужити для спільноти. Отець привітав гостей. Пані Лідія пояснила присутнім значення ікони «Милосердя Двері». Парафіяльний хор чудовим співом розпочав Божественну Літургію. Хлопчики служили при вівтарі, а дівчатка співали в хорі. Глибока змістовна проповідь отця Олександра про навернення серця заставила багатьох задуматися. Зразу ж після Літургії діти розпочали концертну програму особистими словами подяки Матері Божій по-українськи і по-італійськи. Вірші перепліталися з піснями. Зворушливими поетичними рядками молодь дякувала своїм мамам за їхню працю і жертви. Вкінці о. Олександр поблагословив всіх присутніх іконою «Милосердя Двері» і кожен мав можливість підійти і поцілувати Богородицю на іконі.
Після цього розпочато молитву спільноти «Матері в молитві», яку провадила пані Лідія Викович, запрошуючи багатьох по черзі до читання молитов. С. Назарія прочитала уривок зі Святого Письма призначений на той день, запрошуючи до роздуми про основні засади духовного життя, починаючи з довір'я до Бога та служіння своїм ближнім, а також про труднощі, які переживають люди егоїстичні, самолюбні. Вкінці молитовної зустрічі було обрано нового координатора спільноти «Матері в молитві» в Павії – пані Анну Рудковську. Розчулена від несподіванки, все ж п. Анна прийняла свій вибір. Пані Лідія Викович привітала пані Анну - новообраного лідера спільноти і склала свої побажання. З великою приємністю і радістю проходило спілкування між членами спільноти, звучали запитання, поділ духовним досвідом, труднощами. Духовно наповненні і підбадьорені, розійшлися члени спільноти до своїх домівок, несучи в серцях довір'я до Божого промислу в їхньому житті.

Іншу інформацію про парафію можна знайти на сайті

Українська Парафія Св. Вмуч. Юрія в м.Павії

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.