Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

06 07 17 2Комісія у Справах Управління в нашому Чині провела своє чергове і останнє засідання в Генеральному домі в Римі в днях від 5 до 9 червня 2017 р. Б. Члени Комісії ще раз переглянули завдання, поручене їм на Х Генеральній Капітулі в 2013 році, поділилися враженнями і результатами опитування та презентаціями можливих моделей управління в Провінціях, віце-Провінціях і Делегатурах. Особливу увагу звернено на 5 розділ управління Генеральних Директивах Кенотичної Дороги на сторінках 31-34.


Випрацьовано ряд внесків, що стосуються зменшення числа членів нашого Чину. Внески доручено Генеральній Управі з проханням передати їх Підготовчій Комісії ХІ Генеральної Капітули, що планується в 2019 році.
Листи з висновками про працю Комісії в Справах Управління було розіслано до Настоятельок усіх Провінцій, Віце-Провінцій, Делегатур та Ігумені Контеплятивного Монастиря. Мати Дія подякувала членам Комісії: співголовам с. Дороті Анні Бусовськіі та с. Сузанні Сіско, як також с. Варварі Джін Міхальчик, с. Йосифі Шімовій та с. Василії Стутинській за завершену працю.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.