Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

У липні 2017 року в Українському греко-католицькому духовному центрі в Прняворі, як і щороку, відбулася низка духовно-відочинкових програм для дітей і молоді, які організували сестри василіянки З Провінції Архангела Михаїла, Хорватія.

Зокрема, 1-5 липня відбулися реколекції для хлопців, а 7-11 липня – реколекції для дівчат, віком 12-19 років. Молоді люди з Баня Луки, Яблана, Дабраку, Лишні, Прієдора мали нагоду відпочити, поспілкуватись, а насамперед – поглибити своє духовне життя завдяки щоденній Божественній Літургії, Вечірні, духовним наукам о. Александра Хміля, пароха зі Славонського Броду, та сестер василіянок.
14-18 липня відбувся християнський табір для дітей «Літо з Богом», в якому взяло участь 23 дітей віком 6-13 років  із Загреба (Хорватія), Церовлян, Прнявора, Баня Луки, Старої Дуброви (Боснія). Першого дня учасників табору відвідав Крижевецький владика Микола Кекіч, який коротко поспілкувався з дітьми та побажав їм гарного відпочинку. Окрім ігор і спілкування, діти під проводом сестер василіянок щоденно брали участь у Святій Літургії, приступили до св. Тайни Покаяння, мали уроки української мови, катехизму, співу та гурток малювання, який проводив п. Іван Нешічь. Табір був присвячений темі спільноти, взаємин у родині між братами і сестрами. Тому у підсумковому виступі діти показали батькам і гостям біблійну виставу «Йосип і його брати», а також заспівали християнські та українські народні пісні, яких навчилися.
Щиро дякуємо усім учасникам духовно-відпочинкових програм у Духовному центрі, священикам і батькам, які дали дітям і молоді можливість взяли участь у них, духовним і матеріальним добродіям, які доклали зусиль, щоб реколекції для молоді і табір для дітей відбулися якнайкраще.

Подала с. Теодозія Мостепанюк, ЧСВВ

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.