Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

14 вересня 2017 р.Б. у великій базиліці в Лютині на Словачині на свято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього відбулася урочистість складення Довічних обітів с. Тереси Лєнки Беднарікової з Провінції Матері Божої Сестер Чину Святого Василія Великого в Словаччині.

Божественну Літургію очолив Архієпископ і Митрополит Іван Бабяк, ТІ в співслужінні з отцем Методієм Біланчаком та іншими священниками. На урочистості були присутні багато молільників, члени родини та інші запрошені гості. Обряд розпочався під час Божественної Літургії співом тропарів і входом зі свічками. Під час співу «Об'яття Отця», що означає повернення блудного сина до отця, с. Тереска лягла хрестом. Пізніше, приступивши до Архієпископа, відповідала на питання чи з доброї волі вона рішила посвятится Богу, чи розуміє завдання, до якого Господь її кличе і як збирається це сповняти. На що с. Тереска відповідала: «З Божою допомогою, високопреподобний отче». Після завершення прекрасного обряду приречення сестри і повчання духовного отця, настала хвилина присяги, при якій сестра кладе руку на Євангеліє і в присутності Божій обіцяє дотримуватися трьох обітів: убожества, чистоти і послуху та жити в спільноті Сестер Чину Святого Василія Великого аж до смерті.

Вкінці сестра лягла хрестом і її прикрили чорним покривалом та сипали квіти на знак того, що вона вмирає для світу, щоб жити ангельским способом життя. Високопреосвященний Митрополит вкінці Літургії зазначив, що про таке урочисте вмирання для світу масмедія сьогодні не хоче говорити.
Бажаємо дорогій с. Тересі щоденно зростати в любові до Господа, якому посвятила своє життя, і через цю любов з радістю сповняти своє служіння для божого люду.

Джерело: www.bazilianky.wbl.sk

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.