Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

26 грудня 2017 року в другий день Різдвяних свят за григоріянським календарем до папської базиліки Святого Петра у Ватикані зі всіх сторін Італії з'їхалися українці, щоб разом з 'єднати свої серця в молитовній подяці Богові та щоб знову і знову пережити спільну радість коляди та різдвяного часу.

Архиєрейську Божественну Літургію очолив Преосвященний Владика Діонісій (Ляхович) – Апостольський Візитатор для українців греко-католиків в Італії у співслужінні з Владикою Іринеєм (Біликом) – каноніком Папської базаліки СатаМарія Маджоре. В Літургії співслужили понад тридцять священноієреїв – настоятелів, голів та представників релігійних чинів, організацій, парохій та громад УГКЦ в Італії. Багато священників уділяли вірним тайну покаяння. Численно було передставлене жіноче монашество. Архимандриня мати Дія Стасюк з Генеральними дорадницями та іншими сестрами і студентками представляли Сестер Чину Святого Василія Великого. Були присутні Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії разом з Головною Настоятелькою, а також - Сестри Катехитки Святої Анни.
В молитовній атмосфері після Євангелія з пастирським словом до понад двохтисячної громади прочан, зібраних у храмі, звернувся Преосвященний Владика Діонісій Ляхович. Він заохотив присутніх впізнавати обличчя Боже, яке приносять нам наші ближні, щоб збагатити нас Божим життям. Ми покликані приймати це світлого Божого обличчя і нести його до інших, стаючи солідарними з ними в їхній радостях, клопотах та болях.
Після Божественної Літургії до присутніх звернувся Голова організації « Емігрантес» отець Пєрпаоло Феліколо, заохочуючи вірних УГКЦ зберігати свою ідентичність і віру на землях Італії та поглиблювати свою духовність і національну спадщину. Він заявив, що і надалі в його особі Римський Вікаріат є відкритий підтримувати Працю УГКЦ в Італії для загального добра вірних УГКЦ, що стає збагаченням для всіх.
На завершення прощі Святіший Отець в молитві «Ангел Господній» звернувся до зібраних на площі святого Петра прочан, щоб заявити про свою пам'ять про вірних – учасників національної паломницької прощі та про їхню державу Україну, що переживає військові конфлікти і труднощі та благословив всіх присутніх.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.