Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

24 грудня 2017 року Великим Повечір'ям з Литією, яке молилися в храмі Царя Христа монастирської Церкви Отців Василіян, Сестри Чину Святого Василія Великого Генерального дому розпочали святкування Різдва Христового.

Святовечірню просфору в домі сестер разом з 12-ма традиційними стравами було запрошено розділити високопреподобного отця Давида Назара, ТІ – Ректора Східного Папського Інституту та всечеснішого отця Івана Амбросія Самус – Головного секретаря Синоду Єпископів. Архимандриня Мати Дія побажала всім присутнім увійти в Таїнство Різдва Христового, щоб разом з Христом іти шляхом спасіння. Під спів численних колядок при святовечірній трапезі серця присутніх наповнювалися радістю та глибоким миром.
В день Різдва Христового 25 грудня Генеральний дім з колядою відвідали сім сестер Василіянок з місійної спільноти в Римі при «Святій Софії» по вул. Бочея та о. Іван Амбросій Самус. Після зустрічі в розмовниці та коляд в монастирській каплиці всі присутні були запрошені на святковий обід. Радість зустрічі, трапеза та урочисті співи створювали незабутній святковий настрій.
На празник Святого Василія Великого та Новий рік сестри Василіянки були запрошенні святкувати в Генеральному домі Отців Василіян, щоб спільно прославляти Бога та подякувати за отримані дари й возвеличити пам'ять свого святого засновника і законодавця. Це було також гарною нагодою поспілкуватися з членами інших Згромаджень. Спілкування між сестрами продовжилося в Генеральному домі Сестер Василіянок за чаєм і солодким. Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії та Сестри Катехитки Святої Анни разом зі Сестрами Василіянками спільною колядою прославляли Народженого Сина Божого.
Наступного дня сестри Генерального дому вітали в себе в гостях сестру Мікеліну Торре, ЧСВВ з Альбано, а також - сестру Христину Ендерсен, ЗТІ за спільним обідом та ділилися спогадами і роздумами й певним життєвим досвідом. Лунали колядки по-українськи. Сестра Мікеліна заспівала італійську колядку. В приємному спілкуванні швидко пройшов час. Спільне святкування Різдва дає нам багато нагод наблизитися до таємниці Бога в нашому житті та в спілкуванні більше впізнати одні одних.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.