Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

28 січня 2018 р. Б. Архиєрейську Божественну Літургію, яку очолив цього дня Блаженніший Святослав - Глава УГКЦ, зібрала паломників - вірних УГКЦ при храмі Святої Софії в Римі. Після Літургії зібрані очікували прибуття Святішого Отця папи Франциска.

З Генерального дому Сестер Василіянок були присутні Архимандиня м. Дія Стасюк, Генеральна вікарія с. Лідія Анна Савка, Генеральна економка с. Маріела Ротчен, с. Назарія Михайлюк, с. Атанасія Ангелюк, та с. Атанасія Павлюк. Також в події важливу участь взяли сестри Василіянки з Провінції Пресвятої Троцій, що провадять свою місію при храмі Святої Софії в Римі і ті сестри, що проживають там, як студентки. 

Щирість і відкритість Святішого Отця на зустрічі, яка носила більше особистий характер, Його глибоке переосмислення історії УГКЦ та побажання на майбутнє і звернення уваги зібраних на трьох осіб: Блаженнішого Патріярха Йосифа Сліпого, Преосвященного Владику Степана Чміля та попереднього Главу УГКЦ Кардинала Любомира Гузара, які залишили після себе незатертий знак Божої ласки для усієї Церкви, заставили присутніх глибоко задуматися над значенням особистого вкладу кожного з нас в історію Христової Церкви.
Час зустрічі пройшов дуже швидко і залишив багато глибоких вражень, які кожен з присутніх поніс зі собою, роздумуючи у своєму серці.
Інтернет-сайт Секретаріату з питань комунікації Святого Престолу uk.radiovaticana.va
Відеозапис візиту Папи Франциска до собору Святої Софії можна переглянути за цим посиланням.
Слово Блаженнішого Святослава до Папи Франциска з нагоди його візиту до собору Святої Софії
Слово Папи Франциска до української громади під час відвідин собору Святої Софії
Італійський текст промови Папи Франциска див. за цим посиланням

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.