Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

10 квітня 2018 р. Б. в Генеральному домі в Римі розпочалися засідання Підготовчого Комітету до ХІ Генеральної Капітули Сестер Василіянок, яку планується провести в Римі з 8 по 20 липня 2019 р. Б.

На членів Підготовчого Комітету було обрано сестру Мірям Кляру Коваль ( Провінція Христа Чоловіколюбця в Факс Чейс Менор, США). Вона стала також головою цього Комітету. Сестра Емануїла Вішка (Провінція Архангела Михаїла, Осієк, Хорватія) була вибрана секретарем Комітету. Членами Комітету також є с. Ігнатія Гаврилик (Провінція Пресвятої Тройці, Україна) та с. Марія Ігнат (Провінція Серця Марії, Румунія). С. Моніка Яцюк (Провінція Христа Царя, Аргентина) була також обрана до участі в Комітеті, але через певні обставини не могла бути присутня. Від Генеральної Управи для праці в Комітеті була призначена с. Назарія Михайлюк, ЧСВВ. Взяти участь в праці в перші два дні засідань Підготовчого Комітету була запрошена п. Френсіс Гері – фасилітатор майбутньої ХІ Генеральної Капітули.
Комітет працював з 10 по 14 квітня 2018 р. Б. В тому часі вдалося вибрати символ та тезу, як також, проходила праця над порядком дня на час Генеральної Капітули та об'ємом праці, який треба виконати. Члени Підготовчого Комітету підготували лист до кожної Провінції, Віце-Провінції чи Делегатури та опрацювали пояснення щодо внеску. Восени планується наступне зібрання.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.