Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

На запрошення Сестер Василіянок Місійної станиці в м. Атенах (в Греції) Провінції Пресвятої Тройці на святкування їхнього 15-ліття від Генеральної Управи взяли участь Генеральні дорадниці с. Назарія Михайлюк та с. Емануела Ваврекова.

Святкування розпочалися заздалегідь в контексті відзначення 20-ліття Парафії Св. Миколая УГКЦ в Атенах зустріччю Блаженнішого Святослава - Глави УГКЦ. На святкування прибули Сестри Василіянки з Провінції Пресвятої Тройці (Україна) разом Протоігуменею м. Даниїлою Винник, ЧСВВ.
Після зустрічі з учнями, батьками і вчителями суботньої школи при парафії, для всіх присутніх проведено відкриття фотовиставки та слайдовий показ, а також поділ думками про 20- літню історію парафії. Серед багатьох, кому Блаженніший Святослав завдячував за розквіт праці в парафії, він згадав, Архимандриню Сестер Василіянок м. Дію Стасюк, ЧСВВ, яка поставилася з великою увагою до його прохання, як молодого священника і римського студента, щоб вислати Сестер Василіянок на працю в Атени. Вона звернулася до тодішньої Протоігумені Сестер Василіянок в Україні м. Маргарети Гутник, ЧСВВ і сестри Миколая Ромах і Рафаїла Ліпницька, були першими, які ступили на гецьку землю для місійної праці з українцями при парафії Святого Миколая. Після багатьох років праці с. Миколаю Ромах змінила на недовгий час с. Романа Гутник. Після трьохрічної переви місію було відновлено і до праці приїхала с. Моніка Сиротюк, а згодом і с. Вероніка Галатан, а також с. Герарда Смерека. Коротко тут працювала с. Христина Виксюк. Після її повороту спільноту поповнила с. Христофора Тернинко, яка після від’їзду с. Моніки Сиротюк очолила її. На сьогоднішній день разом зі с. Веронікою Галатан та с. Герардою Смерекою с. Христофора жертвенно виконує своє місійне служіння.
В неділю 13 травня 2018 р.Б. Блаженніший Святослав очолив Божественну Літургію, яку співслужив з Високопреосвященним Нунцієм Апостольської Столиці в Греції, Високопреосвященним Мануелем Ніном – Апостольським Екзархом для католиків візантійського обряду в Греції, Владикою Йосифом Міляном – Головою Пасторально-Міграційного відділу для вірних УГКЦ, а також єпископом – емеритом Владикою Димитрієм Салахасом Апостольським Екзархом для католиків візантійського обряду в Греції та багатьма священниками. Після Божественної Літургії Блаженніший Святослав подякував присутнім єпископам за відкритість і щиру співпрацю та за участь у святкуванні.
Від Сестер Василіянок Протоігумня м. Даниїла Винник подякувала ієрархії Церкви за співпрацю. Від Генеральної Управи Сестер Василіянок з їхнім 15-літнім служінням привітала с. Назарія Михайлюк і побажала, щоб вони були «теплом Церкви» і надалі огрівали ґрунт людських душ своєю молитовною, цілющою та життєдайною присутністю.
Святкування завершилося концертною програмою за участю багатьох художніх колективів та чудовим співом Народної Артистки України Оксани Білозір.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.