Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

25-26 квітня 2018 р. Б. чотири сестри з Генерального дому: сестра Лідія Анна Савка, ЧСВВ сестра Назарія Михайлюк, ЧСВВ сестра Емануела Ваврекова, ЧСВВ та сестра Атанасія Павлюк, ЧСВВ мали можливість поїхати на «запізнілий Емаус» до Палермо, Італія.

Палермо розміщене в гористій місцевості з вулканами на морському побережжі. Розмістившись на придорожньому та торгівельному перехресті, воно підпало під вплив різних культур, що створило унікальний спосіб життя в Палермо та його околицях. Це своєрідний приклад того, як різні культури можуть співіснувати в історії і впливати на місцеве життя, і при тім кожна культура залишає свій особливий стиль.
Вплив різних культур і епох проявляється в різних церквах і соборах, які відвідували сестри. Собор в Монреалі та Кафедральний собор Палермо - це об'єкти всесвітньої спадщини, які є дивовижними прикладами візантійських, арабських та романських стилів, поєднаних протягом століть. Багаті мозаїки, мармурова архітектура, каміння та дерев'яні витвори мистецтва прославляють Бога і, хоч і прикрашені в особливий спосіб, все ж створюють спокійну молитовну атмосферу. Вони відображають багатство та культурну різноманітність, як також виняткові мистецькі таланти, для прослави Бога - Творця. У Палатинській каплиці Королівського палацу сестри мали змогу побачити латинські, грецькі та арабські написи, вміщені в різноманітних Біблійних сценах, а також - з життям святих. По місту Палермо розміщені древні прості та вишукані кам'яні церкви та каплиці, що свідчить про потребу кожного народу поклонятися і служити Богові своїми талантами та молитвами. Сьогодні сотні туристів відвідують ці святі місця, але також приєднуються до місцевого населення в спокійній особистій молитві та в різних літургійних службах.
Чарівність соборів та церков, краса сільської місцевості та дружелюбність місцевого населення залишили приємні спогади. Прогулюючись вулицями міста попри магазини, зауважується, як вітрини відображають місцеву культуру в декоративній кераміці, ручних роботах, а також в смачних стравах місцевої кухні. Поїздка для Сестер носила пізнавальних характер та залишила багато приємних спогадів. Як зазначила одна зі сестер, місто Палермо є гарним прикладом, що відображує частину візії Сестер Чину Святого Василія Великого, прийнятої на X Генеральній Капітулі про те, що "наша єдність у різноманітності збагачує нас".

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.