Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

22 11 15 222 листопада 2015 р.Б. в м. Житомирі (Україна, Провінція Пресвятої Тройці) відбулося посвячення монастирської церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці.

Чин посвячення очолив Блаженніший Святослав (Шевчук) у співслужінні з іншими отцями. Розділили радість сестер численні гості та добродії. На святкування прибули сестри василіянки з інших монастирів. Блаженніший привітав сестер та побажав відкритості до потреб людей та щирого служіння Господу.
4 грудня 2015 р.Б. на храмовий і монастирський празник Єпископ–помічник Київський Владика Йосиф (Мілян) освятив добудований монастир Сестер Чину Святого Василія Великого в Житомирі (Україна). На Свято Введення в храм Пресвятої Богородиці 10 років тому сестри вперше приїхали до Житомира на запрошення Київського єпископа та о. Віталія Сидорука і розпочали своє служіння в цьому місці. У великій подяці Богові за 10-літнє життя Сестер Василіянок в монастирі Введення та за перший празник у монастирському щойно освяченому храмі була відправлена святкова Архиєрейська Божественна Літургія.

Джерело: news.ugcc.ua

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.