Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

Третій рік Сестри Чину Святого Василія Великого Провінції Христа Чоловіколюбця, (Фокс Чейс Менор, штат Пенсільванія, США) разом з Товаристовом «Свята Софія» для українців-католиків, спонсорували літній табір для дітей у віці від 6 до 12 років у період з 25 по 29 червня 2018 року.

Табір проходив у Центрі Василіянської Духовності на території Матірного дому Сестер. Табір проводився англійською та українською мовами, маючи за ціль навчати та зберігати духовну та культурну спадщину України.

Цьогорічною темою було: "Канікули з Богом: Десять Заповідей". 30 дітей-учасниць були задіяні в катехитичних заняттях, піснях, танцях, ремеслах, вишиванні, іграх та драматичному гуртку. Під час табору учасники мали змогу відвідати синагогу Бет-Шалом та музей української спадщини в Менор Коледж.

Табір організовувався та проходив спільними зусиллями сестер Василіянок: Теодори Копин, сестри Ольги Михайлюк, сестри Василії Хвасти та пані Ірини Іванкович (релігійна асоціація св. Софії); високо оцінили допомогу волонтерів Ендрю Перронга, Катерини Городенчук та Меланії Шнітцер. капелан, Всечесніший отець Петро Васло, капелан Сестер Василіянок, відправляв Божественну Літургію для учасників табору. Всі з нетерпеливістю чекають літнього табору на наступний рік.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.