Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

23 - 28 червня 2018 р. Б. Архимандриня м. Дія Стасюк, ЧСВВ та Генеральна Економка с. Маріела Ротчен, ЧСВВ з Риму відвідали Сестер Чину Святого Василія Великого в Східній Європі.

Приїхавши до Загребу, вони завітали в спільноту Сестер Василіянок з Провінції Архангела Михаїла в їхньому домі, а також спільноту Віце – Провінції Св. Василія і Св. Макрини, і прийшли зустрітися з хворою с. Пульхерією Дркушіч з цієї Віце-Провінції.
24 червня Сестри Генеральної Управи прибули, щоб зустрітися зі Сестрими Василіянками Віце-Провінції Свв. Кирила і Методія в Сечовцях (Словаччина) в їхньому Віце-Провінційному домі. Наступного дня після обіду мати Дія та сестра Маріела виїхали до Уго-щини і зупинилися в Сестер Василіянок в Маріяповч Місії Успення Матері Божої. На той час сестра Аґата Імре, ЧСВВ святкувала 50- ліття після складення нею Довічних Обітів. Зранку була Божественна Літургія в її намірі. Архимандриня разом зі с. Маріелою привітали с. Аґату від імені Генеральної Управи з цим святом та подарували їй ікону та грамоту зі святочним побажанням. Сестра з великою приємністю і вдячністю прийняла таке особливе привітання.
Того ж дня мати Дія та сестра Маріела від’їхали до Хорватії, де зупинилися в Крижевцях у Віце-Провінційному домі Сестер Василіянок, зустрілися зі сестрами цієї спільноти, де відкрито і щиро розмовляли про спільнотове життя. Мати Архимандриня мала до них спеціальне слово. 27 червня м. Дія та с. Маріела знову від'їхали до Загребу, зупинившись в домі Віце-Провінції і наступного дня повернулися до Риму.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.