Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

В п’ятницю 1 лютого 2019 р. Б. в навечір’я Стрітення Господнього, запрошене відповідальним за зустріч, отцем Робертом Лисейком, ЧСВВ, монашество Риму зібралося при соборі Святої Софії в Римі, де служить місійна спільнота Сеестер Василіянок з Провінції Пресвятої Тройці.

Зустріч розпочалася великою вечірнею з литію, яку відслужив о. Віталій Назар, ЧНІ – студент Терезіанського Університету в Римі. Отець Віталій виголосив проповідь – роздуми про монаше життя на сьогодні, поділившись своїм досвідом. Вкінці відбулося мирування. Вечірню співали Отці Василіяни. Вони численно прибули на цю зустріч з Генерального дому разом зі Протоархимандритом о. Генезієм Віомаром, ЧСВВ. Дружньо зібралися в храмі також Сестри Служебниці разом з Генеральною Настоятелькою Софією Лебедович. Порадували своєю присутністю також сестри Катехитки Св. Анни разом з Настоятелькою с. Рітою Валдо. Присутнім був також брат селизіянин. З Генерального Дому Сестер Василіянок були присутні Архимандриня м. Дія Стасюк, ЧСВВ, Генеральні Дорадниці с. Маріела Ротчен, с. Назарія Михайлюк, с. Емануїла Ваврекова, а такох с. Атанасія Ангелюк.

З привітальним словом до присутніх звернувся віце-ректор базиліки Св. Софії, о. Андрій Солецький. Опісля у великій залі до частування всіх присутніх запросили від імені Сестер Василіянок Мати Дія Стасюк, ЧСВВ.

Зустріч пройшла в простій, щирій і невимушеній атмосфері, де була гарна наґода для монаших осіб поспілкуватися між собою.

Було висловлено подяку всім організаторам і присутнім за чудовий і незабутній час. Також дякували Товариству Свята Софія, в особі о. Марка Семегена за гостинне прийняттє.

Фото о. Ефрема Кончака, ЧСВВ

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.