Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

Нещодавно, 12 травня 2019 р.Б., спільнота «Матері в молитві» м. Риму здійснила паломництво до санктуарію «Divino Amore» (Божественна Любов), що на околиці Риму. Духовний супровід матерів у цьому паломництві здійснювала сестра Чину Святого Василія Великого - Назарія Михайлюк.

Початок дня видався для нас, прочан, випробувальним - падав проливний дощ. Долали незручності, проте, стійкість у вірі, допомогла зустрітись із Пресвятою Богородицею, яку часто відвідуємо і дякуємо за отриманні ласки. Молитви лунали з вуст матерів у різних наміреннях: за своїх дітей, дітей цілого світу, за мир в Україні та світі.
Як згадувалось швидше, с. Назарія Михайлюк, ЧСВВ провела духовну науку на тему: «Християнське покликання». «Сьогодні, Господь говорить до кожної з нас: Маріє, Анно, Лідіє …! Вставай! Відкрий очі! Я біля тебе! Я переміг смерть, твої терпіння, твої труднощі! Повір мені! Підведися, Я переміг твою хворобу, твій біль! Будь мужня! Вір мені і йди за мною! Бо Я твоє воскресіння і життя», - поділилась с. Назарія 
Божественну літургію служив о. Єфрем Кончак, ЧСВВ: «Дорогі, матері в молитві! У світі є неймовірна кількість самотніх людей, які не мають нікого, хто б ними цікавився, турбувався про них, допомагав їм? Ваша материнська молитва повинна охоплювати тих, хто про неї ніколи не дізнається, і ніколи за неї не подякує…Сьогодні в день Матері – від ваших дітей, хочу подякувати за вашу материнську любов, за ваші молитви, за недоспані ночі, за всі журби і тривоги, за пролиті сльози, і за усі ці добрі хвилини, які ви дарували своїм дітям. Материнство – це щастя і благословення, яке Господь Бог дав вам. Це також велика відповідальність і важка праця!”

Після спільної молитви кожна мама отримала благословення і пам’ятний подарунок. Щира подяка усім, хто причинився до організації прощі і свята.

Лідія Викович
Регіональний координатор спільнот “Матері в Молитві” в Італії

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.