Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

Воскресіння Господнє є особливою подією для кожного християнина, і як кожна значна подія потребує доброго приготування. Сорокоденний Великий Піст, який є кульмінаційним у Страсному Тижні, наповнений багатими літургічними відправами.

Сестри Василіянки Генеральної Курії долучалися до всіх святкових відправ, які проводили Отці Василіяни в монастирській церкві Христа Царя їхнього Генерального дому.

В суботу ввечері 20 квітня 2019 о. Миколай Козелківський, ЧСВВ посвятив паски та всі великодні страви в Генеральному домі Сестер Василіянок.

На Великдень зранку Сестри Василіянки взяли участь у Воскресній Утрені та Воскресній Божественній Літурії в храмі Царя Христа Генерального Дому Отців Василіян. Божественну Літургію очолив Протоархимандрит Отців Василіян о. Генезій Віомар, ЧСВВ.

На святковий Великодній обід до Генерального дому Сестер Василіянок була запрошена студентка Папського Терзіянського Університеру в Римі Сестра Корнилія Жупник, ЧСВВ з Провінції Пресвятої Тройці, Україна.

Наступного дня в Світлий Понеділок в гості до Генерального дому завітала с. Мікеліна Торре, ЧСВВ – Сестра італійської спільноти Василіянок з Альбано. При свяковому обіді відбулося цікаве спілкування.

В четвер Сестри Генерального Дому усією спільнотою виїхали на одноденну подорож – “Емаус” до стародавнього містечка Амалфі, розташованого на скелистих берегах Середземного моря на півдні Італії. Давня Базиліка Св. Апостола Андрія, де з початку ХІІ століття перебувають Його мощі, стала для Сестер Генерального дому особливим місцем особливої молитви і роздумів. По дорозі оглядали чудову природу південої частини Італії та її культуру.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.