Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

5 травня 2019 р. Б. на Томину (Провідну) неділю за Юліянським календарем, Сестри Лідія Анна Савка, Назарія Михайлюк та Емануела Ваврекова взяли участь у Божественній Літургії при храмі Св. Софії в Римі.

Після Літургії о. Андрій Солецький, віце-ректор базиліки, щиро привітав усіх матерів, а також духовних матерів, після чого відбулося воскресне моління за померлих, більша частина якого це – Воскресна Утреня. Храм був переповнений вірними. По завершенні пройшло мирування та роздача артосу.

Програма була насиченою. Зразу ж після відправ в храмі в залі собору розпочалося представлення виставки мисткині–писанкарки зі США пані Софійки Зієлик. Відкрила проґраму Посол України при Ватикані п. Тетяна Іжевська. За сприяння цього Посольства п. Софійка змогла довезти до зацікавненних прадавнє українське мистецтво писанкарства в центрі світового католицизму – в Римі. Сама мисткиня вважала це для себе і для своєї родини дуже важливою символічною подією. Адже таємниці цього мистецтва вона перейняла від матері, а та - в свою чергу – від умілих попередниць з України.

Також бажаючі могли оглянути і купити вишивані ікони відомого отця Блажійовського, привезені з України. Зрештою, в кінці можна було пообідати, придбавши українські страви та іншу їжу, приготовлену парафіянами собору.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.