Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

20 травня 2019 року Сестри Чину Святого Святого Василія Великого, Провінції Ісуса Чоловіколюбця, мали честь привітати Блаженнішого Святослава Шевчука в своєму Матірному домі у Фокс Чейз, штат Пенсильванія, у супроводі Преосвященного Владики Андрія Рабія, адміністратора Архиєпархії в Філадельфії та всечесних отців Андрія Максимович, Володимира Мальчина та Ігоря Яціва.

Його Блаженство привітала Провінційна Настоятелька сестра Дороті Анна Бусовскі та Сестри Йоанна, Міріам Кляра та Анна Ляшок, а також вся спільнота Сестер у Фокс Чейз. Також на цій зустрічі були присутні миряни, які допомагають Сестрам Василіянкам, а також - капелан Преподобний Іван Чирпіта, Шон Маклаглін (директор Центру духовності св. Василія), і відвідувач іконописець Раймонда Вінсента.

Сестра Дороті Анна щиро вітала Блаженнішого традиційним хлібом - сіллю, з щирою радістю і вдячністю за можливість розламати з ним хліб, слухати його і особисто дякувати за все, що він робить, як Глава Української Католицька Церква. Протоігуменя спеціально подякувала Блаженнішому за його духовний провід, натхнення та підтримку, дари, які він подав особисто і в письмовій формі. Посилаючись на Покровителя Сестер, св. Василія, вона підкреслила, що Його Блаженство відображає обіцянку Святого Василія, що знання, натхнені вірою і талантами, наближають людство до Бога.
Його Блаженство також особисто зустріли всі сестри та гості, присутні на події. Після того, як прозучало побажання, щоб Воскреслий Ісус благословляв Блаженнішого з великою благодаттю, міцним здоров'ям, сильною вірою, безкорисливою любов'ю і мужністю, коли Він продовжує служіння Українській Католицькій Церкві, для якої так великодушно віддає себе, Сестри щиро побажали Многая Літа! У рефектарі Сестер пройшла святкова вечеря.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.