Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

Другий день Капітули почався із зосередження Сестер на таких питаннях як: Сподівання. Мрії. Надії, де центральним образом було гасло і тема Капітули: «Нове вино – в нові бурдюки».

Сестри обмінювалися своїми думками в мовних групах щодо вище згаданих питань, і пізніше представили свої напрацювання перед всіма членами Капітули у вигляді тез.
Не менш важливою подією цього дня був шестирічний звіт Архимандрині, м. Дії Стасюк, в якому вона підсумувала свою діяльність і наголосила, що «Бог робить в нас і через нас». Після виступу відбулося обговорення звіту в мовних групах. Вкінці м. Дія відповіла на запитання Сестер, які їх цікавили.
Наступним пунктом нашої праці були роздуми Сестер у мовних групах над темою: «Виклики сьогоднішнього світу через призму життя і навчання св.Василія Великого». Пояснюючи глибше, якби сьогодні св. Василій відповів на виклики світу і вирішував проблеми, з якими зустрічаємося. Сестри з зацікавленням включилися в обговорення і потім представили свої творчі думки перед Сестрами.
При кінці робочого дня Сестри заслухали звіти: Аргентинської Провінції, (с.Норма Розніцкі); Австралійської Делегатури (с.Анісія Шевчук); Бразилійської Делегатури ( с. Марія Деметріо); Хорватської Віце-Провінції (Крижевці), с. (Февронія Ріплєновіч).
З подякою Богові Сестри закінчили засідання цього дня.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.