Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

Третій день Генеральної Капітули ми розпочали молитвою Утрені до св. Антонія Печерського, якого сьогодні згадує церковний календар.

Слова його тропаря нам говорять: «Покинувши світову марноту і відрікшися світу, по-євангельському пішов ти за Христом...»
Ми, Сестри Василіянки, покинули так само світову марноту та пішли слідом за Христом. І кожного дня намагаємося йти за Ним, пізнаючи та виконуючи Його волю. Відповідаючи на Його поклик і виклики, які стоять перед нами, ми зібралися тут, у Римі для вирішення наших поточних питань Чину. І тому далі продовжуємо наші робочі засідання.
Перед початком засідання ми привітали м. Дію Стасюк з Днем народження.
Після того почалися робочі засідання. Першою точкою програми був фінансовий звіт Генеральної Економки, с. Маріелі Ротцен. Даючи інформацію про фінансове становище Генералату, Сестра наголосила на тому, «що управління фінансами має бути таке, щоб воно служило нашому Чинові».
с. Маріеля подякувала м. Дії, всім Генеральним Дорадницям, всім Провінціям, Віце-Провінціям та Делегатурам за духовну підтримку, і звичайно, матеріальну.
Впродовж цілого дня Сестри слухали звіти Провінцій і Віце- Провінцій, глибше пізнаючи їх життя, діяльність і проблеми. Після звітів ми усвідомили, що саме Василіянська духовність у різноманітності культур є багатством нашого Чину. Ми раділи всім, чим нас благословив Бог на протязі шести років, і проблеми сприймали, як виклик для вирішення їх у майбутньому, живучи правдивим євангельським способом життя – життям, якого зразком є Пресвята Тройця.
В кінці дня Сестри мали можливість обговорити звіти в міжнародних групах.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.