Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

Вже традиційно, кожен день Капітули починається молитвою, яку проводять Сестри з різних Провінцій у свій призначений день. У четвер молитву проводили Сестри з Хорватії (Осієк).

На початку цього дня сестри працювали у п’яти мовних групах (українська, англійська, іспанська, італійська та словацька), де обговорювали звіти Провінційних Настоятельок.
Далі Сестри слухали звіт Василіянської Комісії Управління, який представили с.Доротея Анна Бусовскі та Сюзанна Сиско. Саме вони були співкерівниками проекту. Звіт був доповнений презентацією, щоб сестри могли скоріше зорієнтуватися у темі . Вищезгадана Комісія була створена у 2014 році і скликана Генеральною Настоятелькою Чину м.Дією Стасюк та її Радою, як результат праці останньої Генеральної Капітули ( 2013). Сестри обговорювали наступні кроки процесу Управління в мовних групах.
Після обіду, Сестри працювали над комплексними питаннями, які були представлені перед ними. Вони визначили п’ять основних понять, які сформують головні теми цієї Капітули. Кожна Сестра вибрала собі тему для подальшої праці і приєдналася до групи для початкової дискусії. Відразу після цього всі пішли на Вечірню.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.