Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

«Не сумнівайтеся в тому, що мала горстка ідейних людей, відданих громадян може змінити світ», - Маргарета Мід. Саме ці слова відповідають темі восьмого дня Капітули, робочі засідання якої розпочалися молитвою на словацькій мові.

с. Доротея Анна Бусовскі зачитала лист від Конґреґації Східних Церков про потвердження наших пропозицій, які потребували цього.
Далі, фаcилітаторка Капітули Френсіс Гірі звернула увагу Сестер на важливість виборів і дію Святого Духа. Таким чином вона впровадила нас в день молитви за вибори. Запросила взяти собі за приклад Євангельські хлібини і риби. Їх було обмаль, але Бог міг використати таке бідне людське приношення на свою славу і добро людей. Господь потребує нашого внеску, чи він малий чи більший. Він приймає те, що ми можемо дати щиро на цій Капітулі.
Наші індивідуальні роздумування розпочалися у Каплиці, де Сестри просили Бога про Духа глибокого занурення у Його присутність і там залишилися до 11 години дня. Після цього почалися слухання одні одних, хто буде найбільш придатний до проводу в Чині. Перед обідом Сестри знову зібралися в Каплиці, де кожна Сестра зробила свій вибір.
По обіді Капітулярні Сестри ознайомилися зі списком номінацій і знову розійшлися, щоб у глибині душі слухати голос Божої волі.
Після деякого часу роздумів Сестри переглянули текст візії Чину, який потребував доопрацювання.
На вечерю був запрошений Джорджіо Деметріо Ґалляро, єпископ для Італо-Албанців. Проте, на цьому день не закінчився. Вечеря продовжилася на терасі святкуванням іменин і днів народження сестер, які випали у липні. З морозивом та тортом Сестри закінчили день.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.