Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

У переддень великого празника – Преображення Господа нашого Ісуса Христа, 18 серпня 2019, в монастирі Святого Йосифа Обручника в м. Івано-Франківську 4 Сестер Чину Святого Василія Великого: с. Еміліяна Баландюк, с. Хризанта Бурмей, с. Олександра Пришляк та с. Никанора Моравська, склали Професію Довічних Обітів, прагнучи у всьому наслідувати Христа.

Особливим це свято було ще й тому, що Обряд Вічних Обітів здійснив Блаженніший Святослав Шевчук, Глава УГКЦ в монастирі Святого Йосифа Обручника в м. Івано-Франківську, куди завітав вперше. Також вперше на Україну завітала новообрана Архимандриня Сестер Чину Святого Василія Великого м. Марчела Рункан, ЧСВВ, яка приїхала із Сестрами з Румунської Провінції, щоб розділити радість торжества. Помолитися за Сестер та їх привітати з'їхалися Сестри Провінції Пресвятої Тройці з різних куточків України та з-за її меж. Привітати Сестер прийшли також численні рідні та друзі.
Дякуємо Тобі, Господи, за безцінний дар життя і покликання до богопосвяченого стану. Дякуємо Тобі, Господи, що Ти і тепер кличеш іти за Тобою та сподобляєш ласки наслідувати Тебе чистого, убогого та послушного. Хай кожен наш день буде Тобі милою піснею любові, яку співатимуть Тобі наші серця. Будь прославлений у нас та через нас!

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.