Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

01 02 16 1

Сестри Катехитки Святої Анни ввечері 1 лютого запросили представників монашества УГКЦ, присутнього в Римі, на спільне святкування дня Богопосвячених Осіб.

Зустріч розпочалася в храмі Святих Мучеників Сергія і Вакха Великою Вечірнею, яку співали Отці Василіяни. Очолив вечірню Владика Діонізій Ляхович. Він привітав всіх присутніх з особливим днем. Після молитвис. Ореста Боршовська, СНДМвиголосила доповідь про засновника Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії о. Єремію Ломницького, ЧСВВ. Вкінці відбулося частування, приготовлене сестрами Катехитками Св. Анни, що стало також гарною нагодою поспілкуватися між собою. В спільному відзначенні Свята Стрітення від Сестер Василіянок взяли участь м. Дія Стасюк, с. Лідія Анна Савка, с. Назарія Михайлюк, с. Магдалина Витвицька, с. Анастасія Стульківська та с. Іринея Філіпович.
02.02 . На Папській Літургії в базиліці Святого Петра з нагоди свята Стрітення і закриття Року Богопосвячених осіб взяли участь с. Лідія Анна Савка, с. Маріела Ротчен, с. Назарія Михайлюк та с. Атаназія Ангелюк.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.