Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

6 03 16 1У неділю, 6 березня 2016 р., відбулася проща римської спільноти «Матері в молитві» до папської базиліки Святого Івана Хрестителя, катедрального храму єпархії Рима (Basilica Papale - SAN GIOVANNI IN LATERANO).

Духовний захід розпочався спільною молитвою перед згаданим храмом та читанням уривку Святого Євангелія, в якому прозвучали такі слова: «Хто чинить волю мого Отця, що на небі, той мій брат, сестра і мати» (Мт. 12, 50).
Опісля, пройшовши крізь Святі Двері Милосердя базиліки, які відкриті з нагоди проголошеного Року милосердя в Католицькій Церкві, прочани знову поєдналися у молитві перед головним престолом храму за своїх дітей, та особливо за дітей усього українського народу, котрі несуть надзвичайно жахливий тягар війни за Матір Україну, по-особливому з сердечним болем, згадуючи про полонених і поранених.
Після цього, з молитвою на устах і болем у серці за страждальну, стікаючу кров’ю Матір-Батьківщину, українські матері в одному із найвизначніших санктураріїв Риму, піднялися Святими сходами, якими колись йшов Ісус Христос на суд Пилата (ці мармурові сходи були перевезені з єрусалимського палацу Понтія Пилата до Риму у 326 році святою царицею Оленою).
Проща закінчилося спільною молитвою на вервиці перед санктуарієм Святих Сходів, мируванням і благословенням священика, цілуванням копії Ярославської ікони Богоматері, яка стала символом відкриття Року милосердя, і копія якої вже не вперше супроводжує духовні акції римської спільноти «Матері в молитві». Насамкінець усі присутні, сповнені благодаттю Божою і духовною радістю, довгий час щиро спілкувалися, ділилися враженнями від пережитої прощі та молитви.
Нехай всемилостивий Господь, заступництвом Пресвятої Богородиці та усіх святих, прийме моління учасників прощі!

Інформацію надав учасник прощі Богдан Мишковський,
студент-богослов Української Папської Колегії Святого Йосафата в Римі

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.