Генеральна Управа
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

На Х Генеральній Капітулі Сестер Чину Святого Василія Великого, яка проходила в Римі в липні 2013 р.Б. було вибрано нову Генеральну Управу.

Делегатки Капітули Архимандринею обрали мати Дію Стасюк, ЧСВВ з Провінції Пресвятої Тройці в Україні.

Подвійною каденцією, як Архимандриня м. Дія служила Чинові в 1989 - 2001 роках, належачи до Провінції Христа Чоловіколюбця в Факс Чейс Менор, США.  Попередньо при Ахимандрині м. Христофорі Малковській в 1983-1989 роках м. Дія була Генеральною Дорадницею. На  своєму життєвому шляху вона отримала всесторонній досвід в управлінні Чином.

Першою Генеральною Дорадницею і Заступницею було вибрано сестру Лідію Анну Савку, ЧСВВ з Провінції Христа Чоловіколюбця в Факс Чейс Менор, США. Довгі роки сестра Лідія працювала секретаркою Високопреосвященного Митрополита Степана Сороки (Філядельфія, США). Останній рік перед вибором до Генерального Уряду сестра перебрала управління  "Академією св. Василія Великого", створеною для дівчат сестрами Василіянками Провінції Христа Чоловіколюбця. В Генеральній Управі сестра є легальним репрезентантом перед державою та виконує служіння англомовної секретарки.

Другою Генеральною Дорадницею було обрано сестру Маріелу Ротчен з Провінції Царя Христа в Аргентині. Попередньо Сестра Маріела несла служіння Протоігумені у своїй Провінції, а останні роки працювала в реколекційному домі в м. Сальта (Аргентина). Сестра є Генеральною Економкою.

Третьою Генеральною Дорадницею стала сестра Даніела Штефкова, ЧСВВ з Провінції Матері Божої з м. Пряшева, Словаччина. Попередньо сестра навчалася в Львівській Національній Академії Мистецтв (м. Львів, Україна). Після завершення с. Даніела була вибрана на Провінційній Капітулі Заступницею Протоігумені і несла своє монаше служіння, як настоятелька в спільноті сестер Василіянок в м. Бардєєво (Словаччина). В Римі сестра була настоятелькою дому. Після виборів Провінційної Капітули Сестер Василіянок в м. Пряшеві (Словачиина), с. Даніела Штефкова стала Протоігуменею у своїй Провінції і повернулася до Словаччини.

Четвертою Генеральною Дорадницею вибрано сестру Назарію Михайлюк, ЧСВВ з Провінції Пресвятої Тройці в Україні. Попередньо сестра два роки несла служіння в місійному домі Сестер ЧСВВ в Канаді, м. Міссіссага при парохії Успіння Пресвятої Богородиці. Після того с. Назарія закінчила Львівську Академію Мистецт в Україні та жила в монастирі Введення в Храм Пресвятої Богородиці Сестер Василіянок в м. Житомирі, де кілька років виконувала служіння настоятельки. На даний момент сестра є Генеральною секретаркою.

Після повернення третьої Генеральної Дорадниці с. Даніели Штефкової, ЧСВВ в Словаччину, вакантне місце зайняла четверта Дорадниця с. Назарія Михайлюк, ЧСВВ. На місце четвертої Генеральної Дорадниці було обрано с. Емануїлу Ваврекову, ЧСВВ з Провінції Матері Божої в м. Пряшеві (Словаччина). Попередньо сестра Емануїла несла служіння в спільноті сестер Василіянок в м. Бардієві (Словаччина). Останні 6 років сестра вчилася у Варшавському Психологічному Університеті в Польщі. На даний момент сестра є настоятелькою в Генеральному домі.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.