Некролог
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

Некролог

28 травня 2018 р.Б. на на 65 році життя і на 12 році свого монашого покликання упокоїлася в Бозі Сестра Іванна Ґаґіч, ЧСВВ з Віце – Провінції Святого Василія і св. Макрини в Крижевцях, Хорватія.
«Вічна їй пам'ять!»

28 квітня 2018 р. Б. на 95 році життя і на 70 році свого монашого покликання з Провінції Матері Божої Неустанної Помочі, Юніонтавн, США, відійшла до Господа с. Павла Дзюришин, ЧСВВ.
“Вічна їй пам'ять!”

11 квітня 2018 р. Б. на 96 році життя і на 76 році свого монашого покликання з Провінції Матері Божої Неустанної Помочі, Юніонтавн, США, відійшла до Господа с. Марія Пертушка, ЧСВВ.
“Вічна їй пам'ять!”

1 квітня 2018 року в м. Пряшеві, на 89 році життя, та на 50 році монашого покликання, упокоїлася в Господі Мати Николая (Ольга) СМидлікова, ЧСВВ з Провінції Матері Божої, Пряшів, Словаччина.
Вічна їй пам'ять!

14 березня 2018 року в м. Бардєєві, на 88 році життя, та на 71 році монашого покликання, упокоїлася в Господі Сестра Євгенія (Гелена) Сакалова, ЧСВВ з Провінції Матері Божої, Пряшів, Словаччина. Похорон відбудеться 16 березня 2018 р. Б. і розпочнеться о 10:00 Божественною Літургією в храмі Святих Петра і Павла в Бардєєві.
Вічна їй пам'ять!

11 березня 2018 року на 96 році життя і 74 році монашого покликання відійшла до Господа по вічну нагороду сестра Марта - Марія Морвай, ЧСВВ з Місії Успіння Матері Божої Сестер Василіянок в Угорщині.

с. Павлина Ярослава Гуль, ЧСВВ народился 15 лютого 1928 року в с. Нове Село Любачівського повіту (тепер Польща). Батьки - Іван та Єва - були практикуючими католиками, тож і свою доньку виховували у релігійному дусі, прищеплюючи їй любов до Бога. Ярослава була здібною до науки і закінчила 7 класів польської школи, але не продовжила навчання, оскільки помер батько, а мати тяжко захворіла.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.