Некролог
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

Некролог

10 квітня 2019 року, на 89 році життя, та на 70 році монашого покликання, упокоїлася в Господі Сестра Ізабела (Євгенія) Кручовські, ЧСВВ з Провінції Христа Царя, Аргентина.
Вічна їй пам'ять!

В день 24 лютого 2019 р. Б. спочила у Господі с. Ана Запая, ЧСВВ з Провінції Царя Христа в Аргентині. на 93 році життя та на 73 році монашого служіння Господеві. Сестра проживала у домі Сестер для хворих та старших у Апостолес, Місіонес. Похорон відбувся ранком 25 лютого.

Вечором 26 грудня 2018 р. Б. спочила у мирі на 94 році життя с. Марія Любов Петрока, ЧСВВ з Монастиря Пресвятого Серця в Мідлтаун, Нью Йорку, США. Вона посвятила 75 років свого життя для монашого служіння Господеві. Просимо молитов за упокій світлої пам’яті сестри Марії Любов Петроки, ЧСВВ.

Вечором 28  листопада 2018 р. Б. спочила в  мирі с. Ґертруда Мартину на 96 році життя та після 75 років монашого служіння Господеві.   Сестра Ґертруда Мартин, ЧСВВ була Провінції Матері Божої Неустанної Помочі в Юніонтаун, Пеннсільванії, США.

19 листопада 2018 р. Б. спочила у мирі на 97 році життя та на 59 році монашого служіння Господеві с. Міріям Марія Мартинюк, ЧСВВ з Провінції Пресвятої Тройці, Україна.  Сестра проживала у монастирі Святого Йосифа в Івано-Франківському, де 19 листопада відслужено Монаший парастас.  Похорон відбувся 20 листопада об 12 годині. Сестру Міріям поховано на цвинтарі в Погоні.

10 листопада о 23.25, спочила у мирі на 88 році життя та на 56 році монашого служіння Господеві с. Стефанія Марія Мандрик, ЧСВВ з Провінції Пресвятої Тройці, Україна. Сестра проживала у Провінційному домі у Львові.

31 липня 2018 р. Б. на 74 році життя і на 47 році свого монашого покликання упокоїлася в Бозі Сестра Василія Юлія Остапович, ЧСВВ з Провінції Царя Христа, Аргентина.
«Вічна їй пам'ять!»

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.