Некролог
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

Некролог

Сестра Панкратія Параска Дем’янів, ЧСВВ перейшла до Господа 16 червня 2020 р.Б.

У відповідь на любов до Богородиці с. Тереня відійшла до Господа по вічну нагороду у першу суботу місяця - 04.04.2020 р.Б. після прийняття Святих Тайн.

По вічну нагороду с. Віра Парцей відійшла до Господа 21.03.2020 р.Б.

Зустрілася з Богом лицем в Лице та пішла по вічну нагороду с. Макра  5 березня 2020 р.Б.

Дня 1 березня 2020 року упокоїлася в Бозі наша Дорога Сестра ТАДЕЯ  ТЕКЛЯ  КОФЛЯ, ЧСВВ, проживши  97 років, з яких  61 – в монастирі у Провінції Святого Хреста, Чину Святого Василія Великого, Гордиці, Польща.

Для сестри Мері Грейс Великий тиждень 2020 року мав стати порогом її переходу до життя, якого вона так прагнула. Її останні слова до с. Рут, Протоігумені, були: «Я хочу піти до неба». У післяобідній час Великої середи, 8 квітня 2020 року, її бажання здійснилося. Раніше цього тижня вона прийняла Святу тайну Єлеопомазання, і таким чином добре приготувалася до зустрічі з Ісусом, якому присвятила 63 роки свого життя.

12 серпня 20189 р. Б. спочила у мирі на 83 році життя та на 65 році монашого служіння Господеві с. Анна Федищак, ЧСВВ з Провінції Матері Божої Неустанної Помочі , Юніонтаун, Пеннсільванії, США. . Дня 18 серпня відслужено Монаший парастас. Похорон відбувся 19 серпня. Сестру Міріям поховано на монастирськім цвинтарі на горі св. Макрини.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.