Апостолят
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

У день Зіслання Святого Духа Церква одержала свою місію служіння, і тільки за допомогою Святого Духа ми зберігаємо безперервний зв’язок з Христовим Євангелієм.
І так живучи Євангелієм, ми проголошуємо та виявляємо Христову присутність у світі. Задля цієї злуки з Пресвятою Тройцею ми спроможні служити іншим.
Ніхто не спроможний отримати всі духовні дари, бо благодать Святого Духа роздається за Його волею. Лише спільно ми здійснюємо Божі задуми в історії людства.   
Зібрані в ім’я Господа та Йому посвячені, ми послані сповіщати Боже царство й свідчити про радість та мир нового життя, яке ми отримали.
Кожна Сестра має привілей служити Божому людові своєю молитвою, постом, своїм терпінням і служінням. Кожна Сестра бере участь у місії Церкви, через різноманітність служіння. Кожне служіння містить у собі заповідь Христа, щоб ми служили один одному в любові. Тому шануємо різноманітність служінь, з яких кожне у винятковий спосіб спричиняється до свідчення, що Бог присутній посеред нас.
Наслідуючи приклад нашого Отця св. Василія, ми об’єднуємо свої зусилля, щоб допомогти потребуючим і пригнобленим, розбитим і невченим.
Широкий обсяг апостольства включає:
1. Bиховну працю і навчання
2. Опіку над хворими
3. Пасторальну працю
4. Соціальну працю
5. Усі інші види апостольської праці, які включають діла милосердя для душі і тіла.   
Живучи як монахині, ми є знаком надії у світі. Ми свідомі, що служимо в світі, де багато різних проблем.   
Ми готові на зміни задля Євангелії і відкриті для знаків часу.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.