Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

Сестри провели день, закінчуючи вибори Генеральних Дорадниць, Заступниці Архимандрині і двох заступниць Дорадниць у разі необхідності їхньої заміни.

Перед Капітулою була представлена виправлена версія Візії Чину, яку прийняли одноголосно, а також були вирішені менш важливі справи. Також сестри попрощалися з фасилітаторкою Френсіс Гірі.
У новообрану Генеральну Курію увійшли: с. Марчела Рункан – Генеральна Настоятелька; с.Маріела Ротцен – Заступниця Архимандрині і перша Дорадниця (Аргентина); с. Еммануїла Вішка – друга Дорадниця ( Осієк, Хорватія); с. Тереня Шиналь – третя Дорадниця; с. Миколая Ромах – четверта Дорадниця (обидві з України).

Святкову Вечірню нашої Матері святої Макрини Сестри співали в різних мовах під проводом владики Діонісія Ляховича, ЧСВВ.
На це величне свято до нас завітали члени з різних монаших спільнот. Зокрема цього дня в молитовному сопричастю з нами були: оо. Василіяни з Генеральної Курії, Сестри св. Анни, Сестри Служебниці і Сестри Францісканки Найсвятіших Сердець Ісуса і Марії. Сестра Мікеліна Торре, з Альбано також брала участь у вечірніх відправах. Після Вечірні Сестрам нової Курії подарували квіти, для них також пролунали щирі привітання та пісні різними мовами світу.
Свято продовжувалося у подвір’ї Колегії, де Сестри мали змогу взяти участь у святковій трапезі, яку супроводжували веселі пісні та щире спілкування. Це дійсно був день, що його « створив Господь». Дякуємо Богові за все!

Фото о. Єфрема Кончака, ЧСВВ

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.