Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

З радістю в серцях сестри василіянки Провінції Непорочного Серця Марії відзначили в неділю, 19 липня 2020 року у Клюж-Напоці монастирське свято святої Макрини.

18 липня 2020 року в Осієку (Хорватія) урочисто відзначили 100-ліття Провінції святого архангела Михаїла Сестри Чину святого Василія Великого. Божественну Літургію очолив апостольський адміністратор Крижевецької єпархії монс. Мілан Стіпіч у співслужінні архиєпископа Джаковацько-осієцької митрополії Джюро Храніча, римо-католицьких та греко-католицьких священників, монашества, вірних Осієка та околиць, представників місцевої української громади. На святкування завітав Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Хорватія п. Василь Кирилич.

Від 11 до 14 червня та від 3 до 5 липня Сестри Василіянки Провінції Матері Божої в Пряшеві, Словаччина провели Провінційну Капітулу.

50 років від переходу до вічності матері Анни Марії Фекете

Пам'ятайте про наставників ваших, які звіщали вам слово Боже, і дивлячись уважно на кінець їхнього життя, наслідуйте їхню віру. (Євр 13,7)

4 січня 2020 року минуло 50 років, відколи засновниця сестер-василіянок у Румунії М. Анна Марія Фекете перейшла до вічного життя.

 Сестри Василіянки Провінції святого архангела Михаїла в Хорватії 1 вересня 2019 року у м. Шід (Сербія) урочисто відкрили Ювілейний рік з нагоди сторіччя Провінції. Божественну Літургію очолив єпископ єпархії святого Миколая в Сербії Юрій Джуджар у співслужінні з місцевими священниками та в присутності Провінційної Управи на чолі з протоігуменею с. Дарією Фіна ЧСВВ та численних гостей.

 

Від 27 до 29 вересня 2019 р.Б. Сестри Василіянки Провінції Непорочного Серця Марії в Румунії у Монастирі Святої  Макрини (м. Клюж-Напока) провели Спеціяльну Провінційну Капітулу з метою обрати провід Провінції.

Модератором Капітули було запрошено

о. Маріуша Талоша, ТІ.

 

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.