Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

У день празника Преподобної Матері Макрини дві Сестри- постулянтки з Провінції Пресвятої Тройці в Україні облеклись в монаший одяг та прийняли нові імена:

Останній день Капітули припав на свято св. Макрини. Все розпочалося молитвою утрені та св. Літургією, яку очолив Преосвященний владика Діонізій Ляхович.

Сестри провели день, закінчуючи вибори Генеральних Дорадниць, Заступниці Архимандрині і двох заступниць Дорадниць у разі необхідності їхньої заміни.

17 липня 2019 р.Б. на Генеральній Капітулі в Римі було обрано нову Архимандриню Сестер Чину Святого Василія Великого. Нею стала Протоігуменя Сестер Василіянок Провінції Непорочного Серця Марії з Румунії 49-літня мати Марчела Рункан.

«Не сумнівайтеся в тому, що мала горстка ідейних людей, відданих громадян може змінити світ», - Маргарета Мід. Саме ці слова відповідають темі восьмого дня Капітули, робочі засідання якої розпочалися молитвою на словацькій мові.

Капітулярні сестри кожного дня мають можливість ближче познайомитися з мовами та культурами різних країн, тобто практикувати різноманітність в єдності.

Свій шостий день, суботу, Генеральна Капітула провела у праці над розглядом біля 50 -х пропозицій, які надійшли від Сестер нашого Чину. Теми пропозицій були різноманітні: формація, комунікація, управління, фінанси та інші.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.