Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

 

Від 27 до 29 вересня 2019 р.Б. Сестри Василіянки Провінції Непорочного Серця Марії в Румунії у Монастирі Святої  Макрини (м. Клюж-Напока) провели Спеціяльну Провінційну Капітулу з метою обрати провід Провінції.

Модератором Капітули було запрошено

о. Маріуша Талоша, ТІ.

 

У переддень великого празника – Преображення Господа нашого Ісуса Христа, 18 серпня 2019, в монастирі Святого Йосифа Обручника в м. Івано-Франківську 4 Сестер Чину Святого Василія Великого: с. Еміліяна Баландюк, с. Хризанта Бурмей, с. Олександра Пришляк та с. Никанора Моравська, склали Професію Довічних Обітів, прагнучи у всьому наслідувати Христа.

Кожного року в місяці серпні, Сестри Василіянки Провінції Непорочного Серця Марії в Румунії запрошують людей на відпуст в їхнім монастирі св. Марії у Бая Маре.

У день празника Преподобної Матері Макрини дві Сестри- постулянтки з Провінції Пресвятої Тройці в Україні облеклись в монаший одяг та прийняли нові імена:

Останній день Капітули припав на свято св. Макрини. Все розпочалося молитвою утрені та св. Літургією, яку очолив Преосвященний владика Діонізій Ляхович.

Сестри провели день, закінчуючи вибори Генеральних Дорадниць, Заступниці Архимандрині і двох заступниць Дорадниць у разі необхідності їхньої заміни.

17 липня 2019 р.Б. на Генеральній Капітулі в Римі було обрано нову Архимандриню Сестер Чину Святого Василія Великого. Нею стала Протоігуменя Сестер Василіянок Провінції Непорочного Серця Марії з Румунії 49-літня мати Марчела Рункан.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.