Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

10 червня 2019 р.Б. був особливий день для цілої спільноти Сестер Чину Святого Василія Великого, бо цього дня з ласки Божої відзначила 100-ній ювілей від Дня народження с. Ольга (Марія) Ладжун – найстаршої Сестри нашого Чину. Сестри з різних куточків нашої Провінції з'їхалися в м. Хуст, щоб молитвою подякувати Господеві за дар життя і покликання с. Ольги, а с. Ольгу привітати з її ювілеєм та подякувати їй за вірне та жертвенне служіння Господеві та Його людові на 84 році монашого покликання.

Обрані міжнародні Делегатки з Сестер Чину Святого Василія Великого зберуться на XI Генеральну Капітулу, 8 - 19 липня 2019 р. в Українській Колегії св. Йосафата, Рим, Італія.

20 травня 2019 року Сестри Чину Святого Святого Василія Великого, Провінції Ісуса Чоловіколюбця, мали честь привітати Блаженнішого Святослава Шевчука в своєму Матірному домі у Фокс Чейз, штат Пенсильванія, у супроводі Преосвященного Владики Андрія Рабія, адміністратора Архиєпархії в Філадельфії та всечесних отців Андрія Максимович, Володимира Мальчина та Ігоря Яціва.

Нещодавно, 12 травня 2019 р.Б., спільнота «Матері в молитві» м. Риму здійснила паломництво до санктуарію «Divino Amore» (Божественна Любов), що на околиці Риму. Духовний супровід матерів у цьому паломництві здійснювала сестра Чину Святого Василія Великого - Назарія Михайлюк.

5 травня 2019 р. Б. на Томину (Провідну) неділю за Юліянським календарем, Сестри Лідія Анна Савка, Назарія Михайлюк та Емануела Ваврекова взяли участь у Божественній Літургії при храмі Св. Софії в Римі.

Воскресіння Господнє є особливою подією для кожного християнина, і як кожна значна подія потребує доброго приготування. Сорокоденний Великий Піст, який є кульмінаційним у Страсному Тижні, наповнений багатими літургічними відправами.

«Встав Христос Бог наш із мертвих, як всемогутній, даруючи всім нам нетлінність і життя, просвічення і велику милість».

(Стихири Неділі Мироносиць)

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.