Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

21 06 17 21 травня 2017 року Сестри Василіянки Генерального дому з приємністю вітали викладачів і працівників Львівської школи бізнесу, що з 2008 року розпочала свій шлях розвиток при УКУ. На 2017 рік школа значно зросла і урізноманітнилася. З розмов, які з цікавістю проходили в монастирській розмовниці, а згодом - у трапезній, довідалися, що Львівська Бізнес-школа включає багато різних програм і за кожну програму є відповідальними інші особи, які між собою співпрацюють. Їхню групову поїздку до Італії очолив віце-ректор Програми Розвитку УКУ пан Олег Турій.

Багато цікавої інформації можна було довідатися від декана цього факультету пані Софії Опацької, яка очолює цю Школу. Чотири програми, по яких працює Школа, включають в себе 170 учасників школи і різні проекти, над яким трудяться.
Учасників школи цікавила українська реальність в Італії, думки про життя в цій країні, досвід. Жива цікавість співрозмовників, їхній досвід та бажання шукати шляхів розвитку і виходу зі складних ситуацій зробили, зустріч цікавою, змістовною і динамічною.
Нехай Господь супроводжує цих молодих людей на шляху їхніх добрих і шляхетних цілей для Слави Божої, розвитку УКУ і суспільства в цілому та дарує їм потрібні дари і сили!

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.