Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

25 березня 2018 р.Б. у молитві "Хресна Дорога" з Генерального дому Сестер Василіянок у взяли участь с. Лідія Анна Савка - Генеральна вікарія, с. Назарія Михайлюк - Генеральна дорадниця і секретарка та с. Атанасія Павлюк - архівістка генерального архіву Сестер Василіянок.

Сестри Провінції Пресвятої Тройці місійної станиці при Святій Софії в Римі також були присутні: настоятелка с. Макарія Глюздин, та сестри спільноти с. Теодосія Жесньовська і с. Симеона Середа, а також студентка університету Терезіянум с. Корнилія Жупник, ЧСВВ.
Молитва відбулася у прокатедральному соборі Святої Софії в Римі в намірі за мир Україні та всі духовні потреби нинішнього суспільства. Молитву провели душпастирі собору та студенти Української папської колегії св. Йосафатав Римі. Під час молитовних розважань хрест несли різні християнські та громадські спільноти, прихожани українських душпастирських осередків Рима та монашество.
Після Хресної дороги відбулась Панахида за всіх, що віддали своє життя у боротьбі за незалежність та краще майбутнє України. На завершення учасники моління мали нагоду приступити до поклоніння частички Животворящого Хреста Господнього, яку залишив при Святій Софії Блаженніший Патріярх Йосиф Сліпий.

Додаткова інформація: Прес-служба Товариства "Свята Софія"

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.