Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

У суботу, 30 червня 2018 р., Сестри Чину св. Василія Великого зібралися щоб вшанувати вісім сестер, які святкували 55, 60 та 65 річні ювілеї монашого життя:

  • Сестра Ольга Марія Фарина (55 років)
  • Сестра Франциска Букачик (55 років)
  • Сестра Роза Анна Букачик (55 років)
  • Сестра Йоана Сослер (60 років)
  • Сестра Геновефа Котик (60 років)
  • Сестра Марія Герарда Джессоп (60 років)
  • Сестра Марія Франциска Валхонський (65 років)
  • Сестра Єлизавета Бертолді (65 років)

Святкування почалося в Свято-Троїцькій каплиці разом з отцем Петром Васло, капеланом сестер і отцем Едуардом Хіггінс, що співслужив Подячну Божественну Літургію. Після Літургії ювілянток на святковій вечері привітали, Проігуменя сестра Дороті Анна Бусовскі подякувала всім ювілянткам за десятилітні служіння Церкві, громаді та за їхню працю. Вона вказала на християнське запрошення апостолам: "Ходіть слідом за мною, і я зроблю вас ловцями людей", висвітлюючи цю тему, персоніфікувала її, застосовуючи до кожної ювілянтки, дякуючи їм спільно та особисто, цитуючи моменти з їхнього життєвої подорожі: "65, 60 і 55 років тому сестри Ольга Марія, Франциска, Роз Анна, Геновефа, Йоанна, Марія Герарда, Марія Франциска, Єлисавета, ви звернули увагу на цей поклик, витягнули якір та підняли вітрила".
Сестра Ольга Марія (також знана, як сестра Анастасія), вроджена в Філадельфії, ввійшла до монастиря п'ятдесят п'ять років тому. Сестра служила у парафіях у Оберні, штат Нью-Йорк, Парма, Огайо, Чикаго, і Філадельфія П.А. В кожному випадку вона заклала фундамент у василіянській та українській католицькій духовності, як учитель, префект, катехист, наставник асоціентів, або охоплювала людей похилого віку та іммігрантів. В кожному разі вона є для нас нагадуванням про живу присутність Бога серед нас. В даний момент сесира виконує місію пасторального служіння Єпархії в Пармі та проживає в Амбріджі, штат Пенсільванія.
Сестра Фрациска Букачик, залишивши родинний дім і сім'ю, увійшла до Сестер Чину Святого Василія Великого Провінції Царя Христа в Аргентині п'ятдесят п'ять років тому. Перейшла до Провінції Ісуса Христа Чоловіколюбця в Філадельфії, 1985 р. Сестра Франциска служила в різноманітних місцях як вчитель релігії. Призначення сестри в Пенсільванії включали міста Нортгемптон, Честер та Оліфант. Вона також вчителювала в Пармі, штат Огайо, Ньюарк, Нью-Джерсі та Чикаго, штат Іллінойс. Сестра справді любить дітей, яких вона вчить, і кожна дитина відповідає їй взаїмністю.
Сестра Роза Анна Букачик (раніше знана як Іванна) відповіла на заклик Христа слідувати за Ним спочатку в Аргентині, де вона народилася, а потім у Сполучених Штатах Америки. З її переходом з Провінції Христос Царя її вчительська робота привела її в Сиракузи, штат Нью-Йорк, Парма, штат Оганес, Честер, штат Пенсільванія, Оліфант, штат Пенсільванія, Нортгемптон, Пенсільванія, Чикаго, штат Іллінойс, Нью-Йорк і, нарешті, Хемтрак, штат Індіана. У Мічиган сестра навчає в школі Непорочного Зачаття в Уоррені, штат Мічіган, а також готує парафіяльних дітей до Першої Сповіді. Сестра Роз Анна вірно виконувала місію Сестер Святого Василія Великого у кожному з місць своїх призначень.
Сестра Геновефа залишила Айову, і як постулянтка, увійшла до монастиря в Факс Чейс в 1958 році. Її шістдесят років богопосвяченого служіння були різноманітними. Вона служила вчителем разом зі Сестрами у Чесапіку, доглядала за сиротами у дитячому будинку Святого Василія у Філадельфії. Сестра має надзвичайну особливість пам'ятати про інших, даруючи їм картки, побажання та подарунки. Її доброта і щедрість простягаються тихим, ненав'язливим способом, коли вона продовжує молитися, зцілюючи своєю життєдайною присутністю. Сестра тепер проживає в Матірному домі в Факс-Чейс, поширюючи справжню Василіянську гостинність.
Сестра Йоанна (раніше знана Мартіна) залишила Хамтрак шістдесят років тому, і перейшла жити до Сестер Чину Святого Василія Великого в Факс-Чейс. Сестра ніколи не боїться підтяти якір та подорожувати по незнаних водах. Вона служила в багатьох сферах. Вона не лише знається на фінансових справах, але найцікавіше, що її любов до Чину привели її до служіння на всіх рівнях монашої формації: покликання, перед вступленням, початкова та постійна формація. До її призначення в Факс Чейс, Сестра була директоркою та навчала в Академії Св. Юрія в Нью-Йорку. До цього призначення сестра служила в Ньюарку, Нортхемптоні та Честері. Сестра також закінчила програму "Клінічна пасторальна освіта" (CPE).

Сестра Марія Герарда, народилася в Трои, Нью-Йорк, а вступила до Сестер у Філадельфії в 1958 році. Її шістдесятирічне богопосвячене служіння включає парафії в Нью-Йорку, Пармі та Чикаго. У кожному місці вона виявляла співчуття та любові, навчаючи дітей про Божу любов. Учні та інші, з ким вона мала справи, збагатилися її відданістю, молитвами та любов'ю. Сестра в даний час готує дітей до першої сповіді в Миколаївському соборі в Чикаго, а також є модератором школи Св. Миколая.

Сестра Марія Франциска від'їхала з Центрелії, штат Пенсільванія, залишивши свою маму і сестру, щоб почати нове монаше життя, як Василіянка. Багаторазово сестра служила на посадах вчителя та директора у парафіях у Клівленді, Філадельфії, Оберні та Хамтракці. Після того, як вона була призначеною до Manor College в 1985 році, вона взяла на себе обов'язки декана студентів та директора з питань безпеки. Сестра також служила в Провінційній адміністрації, як Провінційна дорадниця. Сестра добросовісно виконувала свої обов'язки учительки, директорка та Провінційної Дорадниці. Вона виконує свої нові обов'язки в Матірному домі з великим натхненням і старанням.

Сестра Єлисавета (знана раніше як Тома), пройшла свою дорогу з гори Кармель до Факса Чейс, щоб розпочати службу Господу. Вона служила, як Провінційна Дорадниця, координатор Матірного Дому, помічник директора та економка. Сестра служила на в трьох єпархіях (Філадельфія, Стемфорд та Парма) як вчителька, директорка та у пасторальному відділі. Сестра була при заснувані Групи Василіянського Пасторального Служіння в Пітсбурзі. Протягом шести років Сестра служила Генеральною економкою та настоятелькою дому в Римі. Сестра є особою, місійне служіння якої включає в свідчення та проголошення, поклоніння, молитву та споглядання.

Все їхнє життя було одним безперервним закликом наслідувати Ісуса своєю молитовною, цілющою та життєдайною присутністю. Багато хто був збагачений їхньою присутністю, як членів спільноти, хтось – їхнім служінням, а ще хтось – їхньою любов'ю. Ми молимося, щоб Бог продовжував роботу, яку він розпочав у кожній з них. Нехай Бог благословить наших сестер з багатьма щасливими роками. Многоя і благая Літа!


Сестра Анна Ляшок, ЧСВВ

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.