Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

26 12 16 1У другій половині дня на саме свято Різдва Христового по вулиці святого Олексія в місті Римі рознісся величний спів групи поколядників, що йшли до Генерального Дому Сестер Чину Святого Василія Великого. Сусіди виглядали у вікна і бачили групу молодих хлопців, що йшли у вишитих сорочках та колядували у супроводі музичних інструментів. У розмовницю Генерального Дому Сестер Василіянок увійшли з веселою і дзвінкою колядою, що наповняла всіх радістю.

Колядників з Української Папської Колегії Святого Йосафата – студентів, семінаристів, священників разом з духівником преподобним о. Робертом Лисейком, ЧСВВ тепло привітала Архимандриня м. Дія Стасюк та сестри Василіянки, що проживають у Генеральному домі. По завершенні першої колядки всі разом перейшли до монастирської каплиці і з теплим почуттям вдячності молилися словами іншої колядки перед Євхаристійним Христом, іконою Різдва Христового на тлі осяйної ялинки, роздумуючи над невимовною любов' ю Господа до людського роду, що виявилася у тайні Втілення Сина Божого. Серця присутніх були наповнені радістю та надією.
Після спільної фотографії всі повернулися до розмовниці, продовжуючи колядувати. Сестри частували колядників різдвяними солодощами та прохолодними напитками. Для загального знайомства кожен з присутніх розповів трошки про себе: звідки походить, де навчається чи яку працю виконуює. У музичному супроводі колядки звучали жваво і дзвінко. Час промайнув швидко і гості поспішали, щоб іти далі й іншим звіщати добру новину, що «з нами Бог!».
Нехай Господь дарує мир і радість кожному людському серцю, бо прийшла надія, що нас спасає: «Бог Предвічний народився!»

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.